Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Ti elítélitek azokat a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti elítélitek azokat a férfiakat, akik azért járnak prostihoz, mert máshogy nem lenne lehetőségük szexre?

Figyelt kérdés

Köztudott tény, hogy a nők alapvetően elítélik és undorodnak, azoktól a férfiaktól, akik prostiznak.


De mi a helyzet azokkal a férfiaknak, akiknek máshogy nem lenne lehetőségük szexre?

Őket is elítélitek?



2020. dec. 30. 07:24
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
35%
Amíg nem akar a közelembe jönni, addig nem
2020. dec. 30. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a többség nem ítéli el őket,de nyilván egy nőnek sem az a legnagyobb vágya hogy nemibeteg legyen egy pasitól,főleg ha valamiért előtte sehogy jutott szexhez. Na meg elég csak belegondolni hogy előtte hol járhatott az a farok,és máris érthető hogy undorodnak tőle
2020. dec. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
77%

Se nem köztudott, se nem tény, hogy a nők alapvetően elítélik a prostizást. Sokan igen, sokan nem.

A mártírkodást viszont az emberek túlnyomó része nem kedveli. Szegény ártatlan férfi, nincs más választása, kénytelen prostizni...

A barátom csinálta, de nem azért, mert sajnálta magát, hanem mert kívánta. Akkor nem volt kapcsolata, nincs ebben mit elítélni.

2020. dec. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

#1


Ez a válasz elég jól mutatja a nők véleményét ezügyben.


#2


Óvszert feltalálták már.


#3


Nem mártírkodom, de ez van.

Kívánni kívánom a szexet, és egy normális kapcsolatban szeretném megélni. De ilyen nincs. Így ezt csak prostizásban tudom.


Nem fogom elhazudni, hogy megvagyok enélkül is, mert nem igaz. Nekem nagyon fontos a szexualitás és hogy a másiknak a közelségét érezzem, enélkül nem érzem úgy, hogy teljes lenne az életem. Az igaz, hogy a prostik nem nagyon csókolóznak és igazi mély intimitást nem tudok megélni velük, de még mindig jobb mint a semmi.

2020. dec. 30. 08:20
 5/30 anonim ***** válasza:
76%

Mondjuk ha befejeznéd a prostizást és úgy próbálnál normális kapcsolatot keresni,lehet hogy több sikered lenne. Persze ahhoz a gondolkodásmódodon sem ártana változtatni egy kicsit,ne úgy állj hozzá hogy"úgysem fog menni,nekem csak a prostik jutnak,haló lányok légyszi sajnáljatok meeeg".

Ja,az óvszeres érvedre csak annyit mondanék,az előbb említetted hogy a prostik nem csókolóznak sokat...tehát csókolózol is velük,ne hidd hogy attól semmit nem lehet elkapni.

2020. dec. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
46%
igen
2020. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
68%
nem itelem el, de elegge szanom oket. nyomorult eletuk lehet.
2020. dec. 30. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

#5


Ez nem így megy. Fordítva volt. Évekig küzdöttem és próbálkoztam. De nem jött össze. Egy idő után már egyre jobban megnyomorodtam a sok hiábavalóságban és abba, hogy bármily igyekezetemnek semmi értelme nincs.


Azaz nem prostiztam a kezdetektől fogva. Nem úgy volt, hogy mindig is prostizok és ha abbahagyom majd sikerül.

Én előbb próbálkoztam és küzdöttem, majd csak azután jött a prostizás miután beláttam, hogy semmilyen igyekezetnek és törekvésnek sincs értelme.


#7


Hát tényleg nagyon nyomorult is, hidd el. Mindig azt kívánom bárcsak lenne olyan nő, aki szeretből szexelne velem nem csak érdekből/pénzből. De sajnos fohászaim süket fülekre lelnek már hosszú-hosszú évek óta.

Így viszont az életem maga a pokol. Sokszor azt kívánom bárcsak egyszer felébrednék ebből a rémálomból.

2020. dec. 30. 08:58
 9/30 anonim ***** válasza:
80%

Hogyha valamilyen okból nincs lehetősége csajozni, akkor nem.

Elég szűklátókörű az, aki emiatt földet dobál rád. Nyilván megvan az okod erre.

Bár ha a helyedben lennék, és egyszer összejön egy kapcsolat, én csináltatnék egy tesztet, hogy kizárjam a különféle nemi betegségeket. Mert hiába a gumi, az nem véd meg mindentől. Így lenne tisztességes

Amúgy meg érezd jól magad! Mindenki más le van....

2020. dec. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
71%
Pontosan azt csinálod amit leírtam,itt sajnálkozol hogy neked nem jutott rendes nő,csak a prostik. Ezt kellene befejezni,vagy fogadd el hogy neked maradnak a prostik(ha továbbra is így gondolkodsz ahogy most akkor valószínűleg ez lesz a helyzet,én egyáltalán nem ítéllek el de ez van),vagy fejezd be a prostizást is,meg az önsajnálatot is,és próbálj ismerkedni. Én értem hogy már próbáltad,de most ne add fel és ne úgy állj hozzá hogy úgysem fog sikerülni.
2020. dec. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!