Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A heteroszexuális nők tudják...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heteroszexuális nők tudják azt hogy a testük ínycsiklandó vonzó kívánatos? Ők is vonzódnak a saját testükhöz tudják hogy a testük egy kincs?

Figyelt kérdés

Milyen érzés lehet ínycsiklandó vonzó kívánatos női testben élni?


milyen érzés benne élni gondolom a nők látják azt hogy a testük vonzó ,vonzódnak magukhoz vagy csak a férfiak számára vonzó?


Csak a férfiak számára kívánatos vonzó egy női test vagy a nők is tudják hogy a testük aranyat ér mert minden porcikájuk vonzó és ők is vonzódnak magukhoz?



Én félig vagyok nő de én vonzódom magamhoz 80%-ban.



2020. dec. 30. 11:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%

Kimaxoltad a “vonzó” szó használatát, amit 4 mondatban el lehet durrogtatni....

Én nem vonzódom magamhoz. Tisztában vagyok a testemmel, és azzal, hogy milyen hatással vagyok a férfiakra, de ennyi. Nem nézegetem magam naphosszat a tükörben, és nem izgulok fel magamtól...

2020. dec. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Tejoeg
2020. dec. 30. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
67%

Nem vonzódom magamhoz, mert egyrészt nem izgatnak fel a nők, másrészt elképzelni nem tudom, hogy lehetnék ennyire hiú.

Azt tudom, hogy milyen hatást tudok vele elérni, főleg, ha a barátomról van szó, és teszek érte, hogy egészséges és jó állapotban maradjon, de ennyi.

24/L

2020. dec. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
21%
Van aki ezt elolvassa? 🤢
2020. dec. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Hogy lehet valaki félig nő? XD
2020. dec. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
36%
Úgy hogy felvette a saját anyja sárgafolyásos bugyiját, és már annak hiszi magát.
2020. dec. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Amúgy megint a napi buzzanycs hülye kérdése a hetero kategóriába erőltetve. minden nap jön valami ilyennel, jelentsétek!!
2020. dec. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
23%

A nők tudják, imádunk tükörben masztizni.

Te viszont nem félig, hanem egyáltalán nem vagy nő.

2020. dec. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. dec. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
46%

"heteroszexuális nők tudják azt hogy a testük ínycsiklandó vonzó"


Ember te még nem láttál gyönyörű leszbikust? Vagy ránézel egy csajra és tudod hogy melyik nemhez vonzódik? Vagy nálad hogy van ez? Meglátsz egy fullos csajt megkérdezed hogy meleg-e? Ha igen akkor fúj nem dögös de ha heteró akkor dögös? Szánalmas homofób p_cs vagy

2020. dec. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!