Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy többször is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy többször is álmodtam olyat hogy egy nővel szexelek, nő létemre, se hetero vagyok?

Figyelt kérdés

Nő vagyok és hetero. Soha egyetlen nőismerősöm, barátom, idegen, senki iránt nem vonzódtam, ha belegondolok hogy egy nővel kéne intim kapcsolatba kerülni, rögtön visszataszít a gondolat.

(Nem ítélem el a homoszexualitást, csak én személyszerint ne vonzódom a saját nememhez).


És mégis számtalanszor álmodtam olyat hogy egy nővel szexelek, elégítek ki orálisan. Legutóbbi álmomban a konkrét nőre is emlékszem és arra hogy valahogy nem tetszett de csináltam.

Eskü nem kamu:D


Miért van ez?

Álmodtam néha férfiakkal is szexet de jóval kevesebbszer.


2020. dec. 30. 13:14
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Mert mindenütt ezt a természetellenes ideológiát nyomják, propagálják, filmekben, interneten, rejtve, vagy nyíltan ott van. Söpörd ki az elmédből, mert semmi közöd a természetelleneshez.
2020. dec. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

#1, te olyan hülye vagy, mint ide Jeruzsálem...

Én többször álmodtam, hogy ufók jöttek a kertben, és lőttük őket édesanyámmal az alakból. Pedig ritkán nézek filmeket, és nem érdekel a földönkívüli téma.

Az agy produkál dolgokat. Az álmokat nem lehet megmagyarázni, nincs értelme ezen gondolkodnod.

Ha az ébren töltött óráidban eszedbe nem jutna nővel kezdeni, akkor semmi gáz nincs.

2020. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
14%

Azt amit a tudatalattid elrejt és lefojt amikor ébren vagy, azt álmok formájában a felszínre hozza.

Erről szól Sigmund Freud egész munkássága.

A tudalatti olyan hely, ahol a vágyak, rossz emlékek és fel nem dolgozott hibák vannak. Olyannyira tudatalatti, hogy éberen semmit nem tudsz ezekről a dolgokról.

2020. dec. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudhatod hogy heteró vagy amíg nem próbáltad csajjal.. amúgy néha én is szoktam. De általában annak oka is van. Pl több cikket olvasok róla, sorozatot nézek, amikben vannak leszbik... Teljesen normális. Aki nem egy homofób kis szuka az szokott ilyet álmodni. Talán még azok is csak nem vallják be.
2020. dec. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!