Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt tényleg nincs olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg nincs olyan hogy lánnyal lehetne beszélgetni szexről és nem kamus pasikkal?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 16:49
1 2 3 4 5
 11/49 A kérdező kommentje:
Na én biztos hogy nem küldenék és nem is kérnék képet. Ez nem arról szól. Szerintem
2020. dec. 30. 17:02
 12/49 kyoman ***** válasza:
67%
Nem könnyű! mert aki lány itt az sokszor pasi!
2020. dec. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
36%
De vannak itt lányok, akikkel lehet beszélgetni a szexről meg képet cserélni is. Én nekem többször volt ilyenben részem. Csak normálisan kell kommunikálni velük és több időt kell eltölteni az oldalon és folyamatosan írni, mindegyik lánynak és egyikkel vagy többel összejön a dolog. Viszont tényleg a mostani idióta kérdések miatt, egyre több lány nem nézi ezt a kategóriát, de lehet más kategóriában is találni erre vevő lányt, csak tudni kell őket manipulálni (Pl fáj valamid, megsérültél valahol és majd fokozatosan szóba kerül a szex is...stb) . Ha úgy kezded beszéljünk a szexről, meg kedvenc póz, meg farok szelfi, akkor felejtős. Ehhez is kell egy alap IQ.
2020. dec. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van. Hallottam róla hogy sok kép kunyizós van itt. Elég szomorú. 😟
2020. dec. 30. 17:10
 15/49 anonim ***** válasza:
73%

Én pont a fentiek miatt nehezen hiszek benne hogy tud jó lenni...

Farokképek, felajánlkozók, stb. Dunát lehetne rekeszteni velük.

2020. dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 A kérdező kommentje:
Csajok, lányok!! Már ha van itt aki nem kamus!! Ha van kedve valakinek beszélgetni írjon privátban. 😉
2020. dec. 30. 17:13
 17/49 anonim ***** válasza:
84%

Itt a férfiak szexuális kultúrája a béka segge alatt van.

Ha valaki normálisan indít akkor általában válaszolok.

2020. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 A kérdező kommentje:
Igazad is van. Viszont tapasztaltam olyat hogy ha tényleg nő is volt az illető mindig csak a kérdést várta. Ő nem kérdezett. Kicsit egyoldalú beszélgetés volt és szerintem az nem az igazi.
2020. dec. 30. 17:18
 19/49 anonim ***** válasza:
84%
A szexről nem beszélgetni kell,hanem csinálni.
2020. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
84%
De ha őt nem érdekli a te nézeteid, akkor miért olyan fontos a beszélgetés? Dobj fel olyan labdát amire mindképp érdemes reagálnia.
2020. dec. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!