Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Itt tényleg nincs olyan hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt tényleg nincs olyan hogy lánnyal lehetne beszélgetni szexről és nem kamus pasikkal?

Figyelt kérdés
2020. dec. 30. 16:49
1 2 3 4 5
 21/49 A kérdező kommentje:
Esetleg kort és nemeteket is írjátok. Köszönöm 😉
2020. dec. 30. 17:26
 22/49 anonim ***** válasza:
86%

Igen a legtöbb pasi itt elmebajos, vagy rögtön a farkáról küld képet.

Vagy normálisnak tűnik de szeretőt keres, idáig 2 volt normális akivel tudtunk beszélgetni értelmesen, ebből az egyik egyszercsak eltűnt és nem írt többet.

N/45

2020. dec. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
71%

#2 egyetértek, azért is hagytam abba a gyk-zást, egy időre, ritkán nézek csak fel.

N

2020. dec. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
77%
Velem lehet értelmesen beszélgetni a szexről, mindenféle hátsó szándék nélkül is, de mivel nem vagyok már lány, sajnos nem tudok segíteni.
2020. dec. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
80%

Én nem bírom ha privátban rámírnak. Volt olyan hogy alpárian kérdezett olyan, dolgot ami sértő. (Pl milyen szagú a puncid, mi van rajtad stb) és volt olyan is hogy megfenyegetett (meg foglak b*szni, meg foglak ölni te ....) rengeteg az elmebeteg. Már vagy 120 embert tiltottam egy év alatt.


A legmegdöbbentőbb, hogy valaki szimpatikusnak tűnik, normálisan ír, erre visszaírtam. Aztán olyan értelmetlen dolgokat kérdezett vissza, hogy a fejemet fogtam. Ilyenek olvassanak már könyveket, hogy ne legyenek ennyire tanulatlan barmok komolyan. Kis intelligencia nem ártana.


A farokfotók meg a legalja. Nem izgató egy idegen f@sz lefotózva! Értsétek már meg

2021. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
Na az ilyet utalom én is. Ráadásul pasi vagyok de küldik a gusztustalan képeket. 😡😡😡😡
2021. jan. 6. 15:13
 27/49 anonim ***** válasza:
67%

Valaki nagyon vicces. #25-ös voltam.



szoppancs

MILYEN SZAGÚ A PUNCID?

Tiltás

2021. január 6. 15:32

Előzmény:

A kérdésre írt válaszod: Itt tényleg nincs olyan hogy lánnyal lehetne beszélgetni szexről és nem kamus pasikkal?

"Én nem bírom ha privátban rámírnak. Volt olyan hogy alpárian kérdezett olyan, dolgot ami sértő. (Pl milyen szagú a puncid, mi van rajtad stb) és volt..."


Az üzenet:

MILYEN SZAGÚ A PUDVÁS ODVAD TE?

Válaszol

Töröl

2021. jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 A kérdező kommentje:
Én biztos nem. Valamit nagyon be néztél. 😟😟
2021. jan. 6. 16:10
 29/49 anonim ***** válasza:
79%
#28 nem írtam hogy te voltál, valamit nagyon nem néztem be. szoppancs pedig büszke lehet magára, nagyon intelligens állat
2021. jan. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
29# akkor bocsánatot kérek. Én néztem be a kommentet. Bocsi mégegyszer!!!
2021. jan. 6. 16:56
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!