Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tanácsolnátok egy első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnátok egy első alkalmi szex előtti izgulásra? Többi lent.

Figyelt kérdés

Filmekben olyan jó látni, hogy egy csávó lekap egy nőt pár perces szemkontaktus után, csók le a ruha, már áll is a dákó kő kemény puff be megy a menet stb..


De mi van akkor ha egy fiú izgulós rástresszel és nem áll fel magától, hanem lehet kézzel rá kell segíteni? Volt már veletek ilyen?


Egy párkapcsolatban teljesen más, előjáték, hancurka, érzelmek, nyugodtság ellazultság a rutinból fakadó magabiztosság stb..


Pl.

A konditeremben megtetszik egy hölgy elhívom egy italra, felhívom hozzám és mehet a menet.

Én nekem így magamtól nem szokott felállni ismerem magam én ilyen vagyok, bár egy nő közelsége beindítana lehet.


Egyszer voltam prostinál mikor elveszítettem a szüzességemet, de akkor sem akart felállni magától csak mikor kézzel felállítottam. Utána végig fenmardt az erekció szex közben, jó is volt, új dolog, felfoghatatlan, élveztem nagyon. Csak 30 perc gyorsan ezt is azt is nem tudtam hova tenni, jó volt de nem egy olyan amiből lehetne táplálkozni és önbizalmat adna, főleg gumival nem is éreztem semmit.



2020. dec. 30. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Legyél magabiztos.
2020. dec. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
De minek is kéne álljon egyből? Azért kell előjáték, majd a csaj felállítja, vagy felállítod magadnak.
2020. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél el többször prostihoz? Megszokhatnád, hogy hogyan nyulj egy nöhöz tulizgulás nélkül. Ha más uton nem szereztél gyakorlatot akkor hasznos!
2020. dec. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igazad van utolsó!

Lehet elmegyek. Mostmár mindegy nincs mit szépíteni ezen.. voltam is megyek m gint. Várhatom a csodát, de tennem kell érte ez egyfajta edzés lesz. Mert ha jön az igazi vagy egy komoly alkalmi és benazok akkor cseszhetem

2020. dec. 31. 00:04
 5/6 anonim ***** válasza:
Az például egy jó dolog erre, ha először csak oráloztok.
2020. dec. 31. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármit lehet tanácsolni, de attól még nem biztos hogy összejön. Én is jártam így, egy első alkalommal, hogy bármit csináltunk, nem működött a szerszám. Aranyos volt a lányzó, megoldottuk másképp a dolgot, aztán második alkalommal már nem volt probléma.
2020. dec. 31. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!