Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 72órás escabelle tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72órás escabelle tabletta másnap mennyire hatásos? , csak másnap tudtam hozzájutni 6.napja múlt el akkor történt a baleset, mennyi az esély arra hogy terhes legyek? 18 vagyok és nem szeretnék még babát sem abortuszt. Értelmes valaszokat várok

Figyelt kérdés
Szeretnék megnyugodni mert még nem sikerült teljesen eléggé be vagyok parázva

#72 órás tabletta #Nemszeretnekbabat #Semabortuszt
2020. dec. 30. 22:27
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
72 órán belül hat. Azért azt mondják, hogy minél hamarabb, annál jobb, de ha 24 órán belül beveszed, akkor az hatni fog. Elvegre 72 óráig hat. Ott is hatásos meg. Viszont a sok stressz és a hormon közös kombinációja miatt lehet hogy késni fog a ciklusod 1-2 hetet. Bár van akinek epp h hamarabb megjon tőle. Nálunk késett egy hetet, ismerősnél epp h hamarabb jött. Nyugi, ha ezt vettél be, akkor nem lesz baj.
2020. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Annyira köszönöm a válaszodat megnyugtattal
2020. dec. 30. 22:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett a vége?
2022. febr. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!