Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek! Ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek! Ha egy pasinak intimitás (csókon kívül is) közben nyitva van a szája az számotokra milyen?

Figyelt kérdés
A pasiknak többnyire tetszik a nők esetén.

2021. jan. 1. 07:33
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Hát nem tetszik, mert azoknak van nyitva akik az orrukon nem tudják rendesen szedni a levegőt.

Például orrsövény ferdülésük van.

2021. jan. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, de most ne erre gondolj, hanem azért mert izgalomba jön.
2021. jan. 1. 07:38
 3/7 anonim ***** válasza:
31%

A mentálisan beteg emberek tartják nyitva a szájukat, az orrsövény ferdülésen kívül...

Nekem ez jut eszembe róla. Határozottan nem a szexuális izgalom

2021. jan. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a kérdező arra gondolt hogy ha intenzívebben megy az akció vagy nagyon izgatott,akkor a száján is kapkodja a levegőt(meg esetleg nyög is mellé). Szerintem ez tök természetes,ne mondjátok már hogy a gyakori népe ezért mentális betegnek tart
2021. jan. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ott a pont! ;)
2021. jan. 1. 09:58
 6/7 anonim ***** válasza:
45%

4. Te nem tudhatod hogy mire gondolt a kérdező.

Akkor miért nem úgy teszi fel a kérdést ???

2021. jan. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen egyértelmű hogy erre gondolt+helyeselt is...miért nem a kérdésre válaszolsz ahelyett hogy velem vitatkoznál?
2021. jan. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!