Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akik párokhoz akartok csatlako...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik párokhoz akartok csatlakozni: mi az izgalmas ebben?

Figyelt kérdés
Azokat kérdezem, akik harmadikok szeretnének lenni egy “cuckold” vagy “hotwife” élményre vágyó házaspárnál. Nektek mi ebben izgalmas? Volt is már ilyen élményetek, vagy csak vágytok rá? Nem zavar, hogy a férj ott van és néz, esetleg féltékeny? Milyen típusú feleség (és férj) az ideális?

2021. jan. 1. 15:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%

egyrészt potyapina, minden ferfi megakar dugni mindent ami mozog.

illetve az esetleg plusz lehet hogy megszegyeniti a ferjet azzal, hogy elotte qrja szet a not, vagy valami ilyesmi

2021. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Az egesz nagyon izgalmas, meg kell lenni a bizalomnak mindneki részéről.
2021. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%
Pint az az izgato hogy nezed ;)
2021. jan. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lazy Lover ***** válasza:
85%
A látvány meg hogy élvez a csaj
2021. jan. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
A tudat, hogy a nő már "foglalt" de te megdughatod a szeme láttára, esetleg még jobbannis élvezi, mint a barátjával. A legjobb, ha be is száll, nem csak nézi és akkor ketten rendezzük el a nőt
2021. jan. 1. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
Engem alapvetően két dolog vonz benne nagyon. Egyrészt egyszerűen az, hogy egy már foglalt, vagy egyenesen férjezett nővel lehetek együtt, más szóval kicsit úgymond tiltott gyümölcs. Másrészt az, ha én valamilyen szempontból jobb vagyok, többet tudok nyújtani neki a párjánál. Például nekem nagyobb van jóval, mint a férjnek, ezáltal pedig dugás közben olyan pontokat is el tudok érni, amiket a pasinak amúgy esélye sincs. És látni a reakcióikat, a nőn a meglepettséget vagy elégedettséget, a férjen meg mondjuk egy kis irigységet. Már ha jelen van persze, mert cuckoldnál az utóbbi egyáltalán nem törvényszerű.
2021. jan. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#6 csatlakoznal esetleg?
2021. jan. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
6os. Meg kell dugni az asszonyt a szemed lattara? Irj privibe
2021. jan. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgat ha a csajnak párja van,izgalmasabb mert valahol tiltott a dolog,és persze jó látni ha tényleg örömöt okoz az ember ezzel mindkét félnek ha tényleg ezt szeretik élvezik ezmellett persze én is kefélhetek egy jót,vagy akár hosszabtávon is családbarát lenni,és rendszeresen ketten dugni az asszonyt.
2021. jan. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, nagyon élvezem, ha több pasi udvarol körbe.... aki jönni szokott neki az tetszik hogy színt vihet egy pár életébe.
2021. jan. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!