Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van egy srác, akit szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy srác, akit szexpartnernek akarok. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Évek óta ismerem, egyszer már kavartunk, és utána ő mondta, hogy folytatná a dolgot (csak testiséget). Akkor nemet mondtam neki, viszont most nem szeretnék semmi érzelmi dolgokba belemenni, de igényeim nyilván vannak. Nagyon ritkán beszélünk azóta, de úgy tudom nincs barátnője. Hogy csináljam, hogy belemenjen? Vagy rávezetni, hogy ő kezdeményezzen újra? Félek, hogyha őszintén és nyiltan leírom neki mit akarok, akkor azt visszataszítónak tartaná és nem menne bele.

22 évesek vagyunk


2021. jan. 1. 16:51
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Ha oszinten leirod neki abbol baj nem lehet
2021. jan. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
58%
Hívd át filmet nézzni akkor tudni fogja mi van de el is mondhatod neki a szitut
2021. jan. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj neki,legyèl egyenes, konkrèt, a fiùk azt èrtik...
2021. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Legyél őszinte a fiúk nem gondoldatolvasók.
2021. jan. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!