Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férjem nem kényeztet alul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjem nem kényeztet alul ,van aki szerint ez problémát jelent?

Figyelt kérdés

6 éve vagyunk együtt,kb 4-szer volt oda lent még az első évben,hozzáteszem meg is dícsértem hogy brutál jól csinálja,pedig sose szerettem. Ennek ellenére hiába kerül fel témába mindig elutasítja,azzal hogy ő nem szereti csinálni. Kérdeztem tőle,mivel szültem már,hogy az a baj másmilyen lett vagy az ízem,szagom esetleg? Azt mondta nem ő sose szerette csinálni. Viszont a az exének mindig csinálta állítólag azért mert csak úgy tudott elmenni..de h ő akkor utálta meg..

Hát nem tudom..mondtam neki én se szeretem neki csinálni,de megteszem mert szeretem és tudom hogy igénye is van rá elég sűrűn..

De ma nagyon összevesztünk ez miatt és eléggé megvisel,hogy most mit is gondoljak..

Van olyan pasi aki tényleg nem szereti csinálni?


2021. jan. 1. 22:46
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
71%
te se szopd le, ennyi..
2021. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
36%

Lehet, nem tetszel neki alul.


Pl. salátás vagy, ami neki nem jön be, de mivel szeret téged, ezért elfogad így. Az orális szex viszont nem megy neki.

2021. jan. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen,mondtam neki ez volt a probléma aztán..mert neki az kell.. de megmondtam neki,hogy akkor kényeztesse magát alul ahogy akarja..

De nem érzem magam jobban tőle..eléggé elveszi az ember önbizalmát egy ilyen helyzet.

2021. jan. 1. 22:50
 4/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom miért, de van aki nem szereti, én mondjuk imádok nyalni.

Nekem ez része a szexnek.

F

2021. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

2-es,en is erre gondolok. Nyílván amióta szültem magamnak sem tetszek ott alul,mert azért másabb lett,de akkor is elég zavaró..

És akar még egy gyereket..hát nekem elment a kedvem tőle jelenleg..

2021. jan. 1. 22:53
 6/20 A kérdező kommentje:

4-es,hát jó lehet a párodnak :)

Nyílván nem igényelném sűrűn,de legalább pár hetente,havonta jó lenne nekem is..

Nőként amúgy én azt hittem,ezt minden pasi szereti,de ahogy itt olvasgatok fent nem úgy néz ki..

2021. jan. 1. 22:55
 7/20 anonim ***** válasza:
82%

Ha van párom jó is neki.

De alkalmi csajokat is mindig kinyalom, mert nagyon szeretem az órált oda vissza.

4-es voltam

2021. jan. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ha csinálni fogja, azt "muszájból" teszi. Tehát neked sem fog jól esni.
2021. jan. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igen,kár is erőltetni,mert ha nem élvezi nyilván nekem se esne jól,hogy undorral csinálja..

Hát mindegy ez van..így jártam..

De azért csak hogy átérezze hanyagolni fogom neki én is jó darabig a dolgot.. egy nőnek se jobb semmivel azt csinálni..

2021. jan. 1. 23:42
 10/20 anonim ***** válasza:
41%
Mondtam hogy te se szopd le, neked nem lesz jobb tole, de neki rosszabb lesz, attudja erezni..
2021. jan. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!