Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női orgazmus! Hányszor van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női orgazmus! Hányszor van egy menet alatt?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert a mostani barátnőm képes akár 3-nál több orgazmusra is, de 6 a rekord Az eddigi csajaimnál ha már 1 volt, az nagy szám volt és akkor már "jól dolgoztam".


Nagyon sok lány nem tud elélvezni szex alatt 1x sem, de van aki félpercenként. Mi a titok? Ennyire különbözőek a női nemiszervek?


Lányok nektek általában hányszor van? Férfiak: barátnők hányszor járnak a "csúcson" egy menet alatt?


2021. jan. 2. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
Nekem volt hogy egyszer 8× is volt
2021. jan. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%

Nekem úgy 3-5 szokott lenni, de elég sok időt és engergiát vett igénybe, hogy a párom megtanulja hogy tudja nekem ezt elérni.

Persze így is van olyan, hogy alig jön össze az 1, de az már ritka. A minimum 2 szinte mindig megvan.


De volt, hogy többször mentem el mint 5.

2021. jan. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
És most akik sokat írnak válaszként azokra támadnak a kanos férfiak! :D
2021. jan. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az en csajom vibritol akar 2-3x is, farkammal 1 a max
2021. jan. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
33%
Nekem 10-15
2021. jan. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
Olyan 3-4 szokott lenni egymás után
2021. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
A baratnőmnél 1-2 szera szexpartneremnél volt olyan extra hogy 10szer !
2021. jan. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
Volt barátnőmnél rekord 5 volt, de akkor már eléggé elfáradtunk a végére, meg természetesen csutakosra le voltunk izzadva.
2021. jan. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
87%
Hm, úgy látszik akkor csak én fogtam ki mindig valami fura fazon noket, mert eddig orgazmus után tobbnyire mindenki abbahagyatta, osszebujni és pihenni akart. Annyit még várnak, míg én is elmegyek. De egy menet egy orgazmus. A második orgazmust a második menetben érték el. Hm, ezek szerint marha pehhes ember vagyok.
2021. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Nekem eddig egyetlen egy alkalommal sikerült négyszer. Leggyakrabban kettő szokott lenni, egy majdnem mindig, nagyon ritkán egy se. Évek óta ugyanaz a párom.

Csiklóizgatással 3-4 simán megy, utána már érzékeny,abbahagy(at)om.

2021. jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!