Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik nyitottak dominára!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik nyitottak dominára! Melyik politikusnőtől vennéd szívesen, hogy jól elbánjon veled és hogyan képzeled el? Engedd szabadjára képzeletedet! :)

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 18:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
55%
Vadai Ágnes
2021. jan. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszi. Azt is kérlek hogyan :)
2021. jan. 2. 18:09
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
d dora horogkereszt mintas combfixben meglovagolhatna ugy hogy kivagyok kotozve es kozben ostorozza a mellkasom
2021. jan. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
59%
Kolinda Grabar-Kritarovictól. Hogy hogyan? Jó kérdés, nekem édesmindegy, ha BDSM nem is történne, azért is sokat adnék, ha egyáltalán szóba állna velem.
2021. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
82%

Varga Judit vagy Kunhalmi Ágnes (vagy egyszerre a kettő), mint egy szigorú, szadista domina. Megkötöznének, bekötnék a szemem és szájpecket adnának rám, majd jó keményen elfenekelnének, megkorbácsolnának. Ezután megkötöznék a farkamat és a heréimet, amiket előbb megszorongatnának, megpaskolnának majd elkezdik rugdosni.


A másik verzió Donáth Anna, Cseh Katalin és Papp Réka Kinga, a liberális feministák. Ők beöltöztetnek szobalánynak, megaláznak, mindenféle házimunkát csináltatnak velem, miközben jókat nevetnek rajtam. Ezután lenyalatják a lábukat és megdugnak felcsatolhatóssal.

2021. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Csakis Varga Judit: fekete öves dominaként a meztelen lábaival aláz(hatna), ami átmegy lábfétises dolgokba a végén.
2021. jan. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Én is leírom a vágyam, 10 nőt írok, akiktől mind ugyanazt szeretném. Vagyis hogy jó alaposan tökön rúgjanak.

Nem sorrendben:


Demeter Márta, Bősz Anett, Dúró Dóra, Szél Bernadett, Szabó Tímea, Kunhalmi Ágnes, Donáth Anna, Cseh Katalin, Szentkirályi Alexandra és a hiányozhatatlan Varga Judit

2021. jan. 2. 21:32
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Tüttő Katát se hagyd ki!
2021. jan. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
A Tüttő Kata az egy vörös kegyetlen domina. Neki még azt is engedném hogy jól szájba rúgjon :)
2021. jan. 4. 22:28
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát lehet hülyének néznek, de Kim Dzong um huga jönne be, régen Dávid Ibolya tetszett, verset is írtam neki.

Dávid Ibolya szép szőke szerelmem,

sokat gondolok rád, ha látlak a tv-ben.


Sokszor szerepelsz beszélsz egyfolytában,

ha meghallom hangod beindulok bátran.


Csinos alakod tetszik nekem,

mert te vagy DÁVID IBOLYA a titkos kedvesem.


Barna szemeidben sok kedvességet látok,

hogyha veled lennék nem érhetne átok.


Titkos álmaimban mindig veled vagyok,

forró éjszakákon szeretkezünk nagyot.


DÁVID IBOLYA te szép női ideáll,

ha esténként rád gondolok, a fütyim feláll.


Nagyon szuper lenne veled lenni végre,

hogy átölelhesselek míg a télnek vége.


Rengeteget dolgozol,nincs időd magadra

,pedig nem biztos hogy élünk még tavaszra.


De én kényeztetnélek mindenféle téren,

kávéd ágyba vinném ,ölelnélek szépen.


DÁVID IBOLYA én sem vagyok eretnek,

csak az a bajom hogy nagyon szeretlek, szeretlek.

2021. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!