Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, akik nyitottak dominára!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, akik nyitottak dominára! Melyik politikusnőtől vennéd szívesen, hogy jól elbánjon veled és hogyan képzeled el? Engedd szabadjára képzeletedet! :)

Figyelt kérdés

2021. jan. 2. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
71%
Az fentebb leírtak közül mindegyik verziót kipróbálnám, de én Novák Katalint sem hagynám ki a sorból. Tüzes, kissé gömbölyded, de káprázatosan szexi milf. Azt adnám, ha ing nyakkendő kombó lenne rajtam, úgy kötözne ki hogy az előbb említett ruhadarabok mind rajtam maradnak, Katalin pedig a nyakkendőmet veszi igénybe fojtogatás céljából, közben pedig szemeiben egy igazi gonosz villanna fel, aki jelezni szeretné felém, hogy ezt a mérkőzést elvesztettem vele szemben :DD
2021. jan. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
55%
Az ötösnek küldöm a képet : /mandiner.hu/attachment/0289/288693_papprekakinga.jpg
2021. ápr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Varga Judit, és úgy hogy kikötözne az ágyhoz
2021. dec. 7. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
56%

Donáth Anna, Cseh Katalin és Bősz Anett.

Felváltva vernének, ütnének-rugdosnának, rángatnának, földhöz vágnának. Kicsavarnák a karomat, pofoznának, elnyomnának.

Közben meg kényszerítenének hogy nyaljam a csizmájukat és könyörögjek kegyelemért...

2022. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!