Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek akkor, ha mást is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek akkor, ha mást is kívánok?

Figyelt kérdés
egy elég érdekes helyzetet élek meg éppen, es ebben szeretnék segítséget kérni. Van barátom, akit nagyon szeretek imádok vele lenni, jó is vele a szex, nem akarom elveszíteni őt. De emellett kívánok más férfiakat, tökre felizgat az a gondolat, hogy másokkal flörtölök. Közben a barátomat ugyanúgy szeretem, nem szeretném megcsalni. Csak vágyom valami szexuális izgalomra, amit más hasonló habitusú férfiak tudnak megadni, mivel a párommal nem hasonlóak az igényeink. Én sokkal vadabb, “perverzebb” vagyok, ha lehet igy mondani. Nem tudom bűn-e ,amit csinálok. Van esetleg van valami ötletetek, hogy mit kéne tennem?

2021. jan. 2. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdetnek ezt így mondd el neki.
2021. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem bűn, ha ezt velem szeretnéd megélni! :)


33F

2021. jan. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Voltam màr ilyen helyzetben pasiként. Ugy h egy tartos, mindennapos közegben voltam egy ilyen csajjal mint te. En pedig egy olyan pasi voltam aki hasonloan nem kapta meg ottjon ilyen téren azt amit te is hiànyolsz.

Tehat mi tortenik ilyenkor?? Az egyik fel riadot fúj. Mert érzelmileg is kötödni kezdd. Hàt eloszor azt hittem en vagyok az de a csaj olyan hirtelen kilépett ebbol h szerintem o volt az aki erzelmileg kompromitàlodott.

Tehat szerintem hagy a francba ezt az egeszet.

2021. jan. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt akár én is írhattam volna, ugyan így vagyok vele! :) L26
2021. jan. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor már hárman vagyunk.
2021. jan. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%
Köszi a lepontozást. Nem mindig azt kell felpontozni, akivel egy követ fújtok :)
2021. jan. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem vagy monogám típus és ennyi, ha belemenne a párod valamiféle nyitásba te akkor lennél boldog. Ha meg tudjátok beszélni, akkor jó lenne, ha neki ez nem okés, akkor hosszabb távon szenvedni fogsz. De szerintem amúgy ha nem megcsalod, hanem megbeszéled a vágyaid vele és próbáltok megoldást találni az úgy tök jól is elsülhet.
2021. jan. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!