Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tartós szex nélküli időszak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tartós szex nélküli időszak után fáj az első pár alkalom a nőknek? Minden tapasztalat segítség!

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon nagyon szűk lány vagyok. Szűzen a tampon se ment fel. Aztán lett egy barátom és pettingeltünk, és le is feküdtünk egymással többször. Az ujjazásnál az elején a sírás kerülgetett, annyira fájt. Ha befért 2 ujja, már sikítani tudtam volna. Hónapok után kitágultam szépen lassan. A behatolás is fájdalmas volt, de egyre jobb lett minden, és meg is szerettem a szexet. A saját ujjam is befér, a tampont is könnyebben használom, de azóta is van, hogy egy hüvelykúp, tampon fájdalmat okoz (ritkán). A nőgyógyászati vizsgálatnál is van fájdalom, ahol mindent mindig rendben talált az orvos.

Csak párszor feküdtünk le a barátommal, kb. 30-szor, és sajnos vége lett a kapcsolatunknak. Azóta nem masztiztam. Úgy alakult, hogy elkezdtem újból ismerkedni, de félek, hogyha nem is akkora borzalmakat fogok átélni, mint szűzen, azért kellemetlen lesz az első pár alkalom. Kell ettől tartanom? Ha igen, mindenképpen beszélek az új fiúval.



2021. jan. 2. 22:59
 1/7 anonim ***** válasza:
30%

"Csak párszor feküdtünk le a barátommal, kb. 30-szor, és sajnos vége lett a kapcsolatunknak."


Párszor? Akkor mennyi a sokszor?

2021. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%

Azon én is felröhögtem xd

De amúgy nem tudhatod hogy ez most egy éves, egy hónapos vagy egy hetes távlat. Mert utolsó tényleg sok, de egy év alatt 30 az tényleg kva kevés xd

2021. jan. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Kezdj el masztizni, tágíts.

A síkosító se lenne felesleges

2021. jan. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Szűkebb lettél biztos. Én a csajomon 2 hét szünet után már érzem h szűkebb. És ő is mondja h érzékenyebb neki olyankor. De csak egy sex helyrehozza. De hát ő,, normálisan,, szűk. Okvetlen beszélj a sráccal előtte és mond el neki, h extra szűk vagy és extrán fáj.
2021. jan. 3. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igazatok van, nem írtam, de hosszabb kapcsolat volt, tehát nagyon ritkán voltunk együtt.
2021. jan. 3. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
Nem kell félni, a partnered legyen türelmes, óvatos és legyen hosszú élvezetes előjáták, semmi baj nem lesz ha ott az ideje,
2021. jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
55%
Hány éves vagy?:)
2021. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!