Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha két fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha két fiúval voltam egyszerre?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor házibuliban egy fiúval elnevetgéltem és sokat ittam sajnos csatlakozott hozzánk egy haverja, akit annyira nem ismerek. Végül egy üres szobában hárman maradtunk mert mondták hogy jó lesz menjünk be. Igazábol észre sem vettem a fiúval elkezdtem smárolni és a másik srác meg simogatott és így hármas lett a vége. Élveztem ezzel nem volt gond de attól tartok már mindenki erről fog beszélni ha elmondják valakinek.

19L


2021. jan. 2. 23:03
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
10%

b@szott kis recskagépek xD

aki ilyen csajjal komolyt tervez annak kúrwa az annyja...mondá egy bölcs

2021. jan. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
85%
Érdekes, hogy a fiúkkal nincs semmi baj a hármas miatt, csak a lánnyal. 🤔
2021. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
89%

A személyisége és más tulajdonság alapján választok párt. Leszarom, hogy korábban hármasozott e.

#23 te nagyon szánalmas kis szűz recskázó lehetsz

2021. jan. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 anonim ***** válasza:
96%
hát elhiheted h ilyet nem tartanak magukban azok a faszik, ha valamelyik ismert egy kicsit is akkor elfogják mesélni akinek csak tudják h mekkora királyok h így beszerveztek, élvezd a hírnevet :D
2021. jan. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
0%

#25..

"A személyisége és más tulajdonság alapján választok párt."


Ez rendben is lenne.. csak az a helyzet hogy a kis 5 centis pöcsöd nem lesz elegendő sokáig számára.. amugy lúzer beta hím vagy és bek@phatod

2021. jan. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem meg ez a kérdés kamu.


Egy 19 éves lány a legjobb barátnője véleményét fogja kikérni ebben a kérdésben, nem ide fog jönni.

2021. jan. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
87%

#27

Bocs, nem tudtam, hogy az igazi alfahímek a gyakori kérdéseken rib@.ncoznak le másokat.

2021. jan. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
20%

29#

Képzeld, kijárási tilalom alatt megengedett hogy gyakorikérdéseken lúzernek hivjak olyanokat mint te.. mert elvégre igazam van

2021. jan. 2. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
100%
Miben is van igazad?
2021. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
87%

Egészségedre:) Komolyan.

A gáz az lesz, hogy ez a két büszke dalia aligha a diszkréciót tartja a legfőbb erényének 18-20 évesen, így várható a súgás - búgás.

Pedig ha hallgatnának...... talán mások is bátrabban megtennék, amire vágynak. Nem veled van a baj: senkit nem csaltál meg, fiatal vagy, hormondömping van, és nem menőzni jöttél. Az álszent, ítélkező világ és az irigy emberek a baj. 40N

2021. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!