Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha két fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha két fiúval voltam egyszerre?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor házibuliban egy fiúval elnevetgéltem és sokat ittam sajnos csatlakozott hozzánk egy haverja, akit annyira nem ismerek. Végül egy üres szobában hárman maradtunk mert mondták hogy jó lesz menjünk be. Igazábol észre sem vettem a fiúval elkezdtem smárolni és a másik srác meg simogatott és így hármas lett a vége. Élveztem ezzel nem volt gond de attól tartok már mindenki erről fog beszélni ha elmondják valakinek.

19L


2021. jan. 2. 23:03
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
0%

32#


"irigy"


Mi ez a mém? Kíváncsi vagyok a gondolatmenetre hogy honnan vezetted le logikusan. Nem tudhatod pontosan hogy mások mit gondolnak

2021. jan. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
0%
#31 abban van igazam hogy az OP egy rib.@nc te meg egy lujzer
2021. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
84%

#34

Lehet, hogy lúzer vagyok, de attól még lehet igazam.

2021. jan. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire nem gáz Kérdező, modern nő vagy, egészségedre! Ez teljesen rendben van.
2021. jan. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
82%
Haveroknak így is úgy is elmondják. Az a kérdés normalisok e vagy se. Ha normalisom, akkor csak havernak mondjak el, ha hülyék, akkor mindenkinek. De amugy meg, ki nem szarja le? Megtortent és 1 hónap múlva így se lesz szenzáció. Addigra jön újabb másik csaj és az lesz a téma. Csak viselkedj természetesen és nyugodtan. Ne hagyd hogy koblrotsanak és úgy hamarabb elfelejti mindenki. És téged se lesz olyan érdekes piszkálni vele. Amúgy is, minden fiatal dugni akar :D 19 évesen ez majd Em divat :d
2021. jan. 3. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, komoly kapcsolatod is lehet ettől, ha akarsz. A XXI. században élsz, Európában, nem a középkorban valami fundamentalista államban.
2021. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.Én már többször voltam hármasban.Élvezni kell az életet. 21L
2021. jan. 3. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
100%

Jól érezted magad? Akkor mi a kérdés!? Ne kelljen már mindig másoknak megfelelni!!

"Próbálj ki mindent, mégha meg is bánod,

Mint hogy azt mondogasd később, "Ó,ez hiányzott! "!"

2021. jan. 3. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
90%

Én csajként azt mondom, hogy teljesen oké

Sőt, picit irigykedem is

2021. jan. 3. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
70%

#41


Mégsem mernéd felvállalni ha megtörténne, hanem szégyellnéd.


Én voltam 2 csajjal, akárkinek elmondom, még a villamoson is. Nekem ez csak egy story, amire büszke vagyok.


Te ezzel szemben nem mernéd elmondani akárkinek, mert félnél, hogy egy ótvar ribinek könyvelnek el.

2021. jan. 3. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!