Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon gáz ha két fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha két fiúval voltam egyszerre?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor házibuliban egy fiúval elnevetgéltem és sokat ittam sajnos csatlakozott hozzánk egy haverja, akit annyira nem ismerek. Végül egy üres szobában hárman maradtunk mert mondták hogy jó lesz menjünk be. Igazábol észre sem vettem a fiúval elkezdtem smárolni és a másik srác meg simogatott és így hármas lett a vége. Élveztem ezzel nem volt gond de attól tartok már mindenki erről fog beszélni ha elmondják valakinek.

19L


2021. jan. 2. 23:03
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
80%

#42 Ez tényleg így van. Szerinted ez rendben van így? Elhiszem, hogy te nem ítéled el a kérdezőt, de baromi sokan meg igen. Sajnos itt ez az álszent ítélkezés a menő, ebben szocializálódtunk nőként: megtenni oké, élvezni so so de egy kis bűntudat azért illik, hogy legyen; nade felvállalni...!??

Mikor változik majd ez, és mitől?

2021. jan. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
16%

#43


Tévedsz, én is elítélem a kérdezőt.


Nagyon is rendben van ez így.

2021. jan. 3. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
80%
Ja, jó. Azt hittem, értelmesebb vagy. Elnézést🤣
2021. jan. 3. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
32%

#45


Te örülnél neki, ha a lányodat egyszerre két pasi dugná meg egy bulin? Büszke lennél rá?

2021. jan. 3. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
74%

Hagyjuk már ezt a te lányodat dumát!

Te benne lennél,ha egyszerre két lány kényeztetne?

Na ugye!

2021. jan. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
91%

#47


"Hagyjuk már ezt a te lányodat dumát!"


Nem kell hagyni, mert ezen a példán látszik, hogy mennyire helyes a dolog. Ha mégdicsérnéd a lánygyereked, hogy 2 csávóval hármasozott, akkor az mindent elmondd rólad. Ha meg nem, te is tudod, mi a helyzet.

2021. jan. 3. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
84%

Nem sok köze van az értékrendünknek egymáséhoz.

A példádból kiindulva a te szüleid büszkék rád amiatt, ha megraktál egyszerre két lányt. Szerinted ez rájuk tartozik, illetve a ti családotokban ez elismerésre méltó teljesítmény. (Egyáltalán: teljesítmény.(?))


Ha az én lányom szexelne két pasival, nem tudom, hogy tudnék-e róla vagy akarnék-e róla tudni. Felnőtt ember magánéletébe, intim dolgaiba nem ütném az orromat szándékosan. Ha elmondja valami miatt nekem, akkor annak oka van, amit remélhetőleg meg tudunk beszélni vagy oldani.


Nálunk arra büszkék a családban, aki önazonosan tud élni: hiteles marad, őszinte. Lehet rá számítani, vannak tervei és céljai, és képes tenni azért, hogy ezek megvalósuljanak. Segìtőkész, empatikus, nyitott és gondolkodó ember.

Tökmindegy, milyen nemű.


A szexualitás terén pedig első a biztonság, és a 'nem' erősebb, mint az igen. Ez igaz rá és a másikra is. Nem ítélkezünk, ha a száz éves dogmákhoz képest eltérően éli meg a szexben az örömöt ha ezt ő és a másik is élvezte és kész.


Úgyhogy kár ezen vekengeni, hogy összehasonlítsuk az almát a létrával. Te úgy látod, én (mi) meg így.

2021. jan. 3. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
31%

#49


Szerencsére az ilyen emberek kevesen vannak, mint te. Ellenkező esetben a nők már régen elkurvultak volna mindd!


Ezek a száz éves dogmák fogják őket vissza, és nevelnek ki olyan nőket, akik még nem fogtak több faszt, mint kilincset!

2021. jan. 3. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
74%
De micsoda szerencse, hogy ilyen kiváló (🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️) "férfiak" meg dögivel vannak, mint te. Azért csak kihal előbb-utóbb ez a mentalitás, vagy legalábbis majd szaporodtok egymás közt, a többit bízzuk az evolúcióra. Aztán nem ám k.rogatni össze-vissza, milyen már bort inni és vizet prédikálni, Erkölcscsősz úr.🤣😇🙈
2021. jan. 3. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
91%
Te is tudod, hogy bűnös vagy, 51-es... De nem csak a bizarr vágyaid miatt, hanem azért is, mert magadat egy konzervatív nőnek mutatod be élőben te is, mint mások.
2021. jan. 3. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!