Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak akiknek több szeretőjü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akiknek több szeretőjük van! Ti ezt h oldjátok meg? 20l

Figyelt kérdés

H oldhátok meg h mindenkire jusson időtök? Vagx csak arra szántok időt aki valóban érdekel is titeket?

Mondjuk ha egy csajnak(akivel már szexeltél) felajánlod a durvább szexet, és ő benne van, akkor többet nem is "erőlködsz" nála?

🤔


2021. jan. 2. 23:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

"27 cm-es farkam "

Ne a seggedlukától mérd ahogy a macskának szokták, és akkor rögtön 8 centi lesz az.

2021. jan. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
Lankadtan 20cm... es nagyon kedvelik a lanyok, most is elobb dugtam meg egy lányt
2021. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
40%
Amikor nincs állandó partnerem, akkor van szexpartner, nem szeretem soha elkapkodni.
2021. jan. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
66%
#12, hát persze, és közben a GyK-t olvastad, meg ide írkáltál.
2021. jan. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
64%
Doodle és olyan pénzkereseti lehetőség, ahol az időt én osztom be és nem idő alapon fizetnek.
2021. jan. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
19%
A legtöbb 10 volt. A párom mellett. Nem szándékosan. Igazából az egyik hosszú comb volt, a másik nagy mellű, a harmadik perverz, a negyedik nagyon szép, az ötödiknek a haja volt jó, a többieknek, meg én jöttem be. Igazából elég kettő. Csak ugye. Nem vagyok az a kidobalos fajta. A kacatokat is gyűjtöm.
2021. jan. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
kérdező! mi közöd hozzá?? Ezek magánéleti titkok.
2021. jan. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!