Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy közeli kollégád rendsze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy közeli kollégád rendszeresen csalná az asszonyt és ezzel el is dicsekedne, magyarán büszke lenne rá, lebuktatnád?

Figyelt kérdés
Sokgyerekes. A felesége amolyan tiszta, rendes asszony. Jó, nem egy szépség, nem is csúnya, régen is így nézett ki, átlagosnak mondható. Még csak meg sem hízott a szülések után.
2021. jan. 3. 01:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Ja és még mielőtt... Nem vagyok irigy rá! De ha velem csinálná ezt a párom tudni akarnám!
2021. jan. 3. 01:58
 2/14 anonim ***** válasza:
56%
Én nem
2021. jan. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Én sem, ne üsd az orrod mások dolgába.
2021. jan. 3. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%

Ha férfi vagy, akkor nem.


Ha nő vagy, akkor iszonyú ostoba a kollégád, mert más idegen nőknek nem szabad dicsekedni a megcsalásról.

2021. jan. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%

Mindenképpen!!!

Kérlek buktasd le!!!

Az a nő jobbat érdemel egy ilyen féregtől!!

2021. jan. 3. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
36%
Igen, de anoním módon buktatnám le, hogy ne tudják, én voltam az, aki az infót tovább adta.
2021. jan. 3. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%

Miért buktatnám le? Nem ártott nekem semmivel, s ha meg tenném, nekem akkor se lenne jobb. Max szólnék neki, hogy ne nagyon dicsekedjen, mert könnyen lebukhat.

Ha kicsit mocsok akarok vele lenni, akkor esetleg kifaggatnám mi a pontos helyzet otthon, s a tudás előnyével ráhajtanék az asszonyára.

2021. jan. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
54%
Nem.
2021. jan. 3. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
41%
Igen, le.
2021. jan. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

Itt is látszik, hogy az ostoba nők igazi házmester-mentalitású, social justice warrior komcsik :D


Dehogy buktatnám le, alapelvem, hogy nem avatkozok bele más emberek magánéletébe, mert egyrészt egyáltalán nem érdekel, másrészt nem is az én dolgom.

Volt ilyen kollégám, aki össze-vissza csalta a feleségét, és ugyanúgy rendszeresen ezzel hencegett ráadásul.

De simán ignoráltam az ilyen dumáit, nem vettem róla tudomást.

Mert nem érdekel a magánélete egyáltalán.

Ahogy az se érdekel, amikor valaki azzal menőzik, hogy milyen jól betéptek tegnap este - nem szaladok a rendőrségre bemószerolni, ő dolga.

Ahogy az se érdekel, ha valaki azzal menőzik, hogy egy este 3x csinálja meg az asszonyt.

És az se érdekel, ha valaki azzal menőzik, hogy engedély nélkül pecázott a hétvégén.


Nem kicsit jobb hely lenne a világ, ha nem léteznének olyan f-szkalap emberek, akik folyton bele akarnak ugatni mások magánéletébe.

2021. jan. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!