Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Golyatáborban történt valakive...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Golyatáborban történt valakivel izgi, perverz, megalázó szex vagy orál?

Figyelt kérdés

2021. jan. 3. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Izgalmas szex volt a baratommal. Azert izgultunk hogy ne nyissanak rank.
2021. jan. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Minden gólya csajt megdugtunk. 😁😁😁
2021. jan. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

2#

Álmodik a nyomor :)

2021. jan. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Emeletes ágyak voltak a szálláson, és egy olyan csávó kerület mellém aki tipikus menő csajozó volt. Kb minden este csajjal jött meg, én meg fent próbáltam aludni. A hét végére már szinte tengeri beteg lettem a sok ágy mozgásáról, mert persze én "aludtam" fent...
2021. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%
Gólyatáborban elég perverz feladatokat kaptunk.
2021. jan. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
74%
Három felsőbb éves le akart itatni, hogy megdugjanak. Végül ők ittak annyit, hogy kettőnek fel se állt, a harmadiknak igen de amikor kiröhögtem a méretét ő is lekonyult. Szóval visszafelé sült el, és mivel voltak mások is rajtunk kívül, reggelre kb mindenki tudta és rajtuk röhögött. Vicces volt! 😁😉
2021. jan. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%
Én hagytam magam leitatni. Gólyatáborba mindenki bulizni megy... ;)
2021. jan. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%

leitattak és kakiszex lett a vége :(

24L

2021. jan. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%
Gólyatáborban az idősebb szervező főgólyák nem létesíthetnek szexuális kapcsolatot a leendő elsősökkel, elég komoly következményei lennének. :) És ez mindenhol így van. Az, hogy a Gt után mit csinál ki kivel az lényegtelen, a tábor ideje alatt nem lehet szexelni a szervezőknek az elsősökkel. Szóval max olyat tudok elképzelni, hogy a leendő elsősök egymással szexelnek, anno nálunk is találtak a GT végén egy csomó használt gumit.
2021. jan. 3. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
15%
A szervezők nem gólyák. Amúgy meg akár szabad akár nem, nagyrészt ez ment. Az a te dolgod, hogy ki akartál maradni...
2021. jan. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!