Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem elégít ki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elégít ki?

Figyelt kérdés

Mostanában a barátnőm megkér hogy maszírozzam, simogassam. Oké, a kezem egy idő múlva leteszi a lába közé, ilyenkor simogatom itt is. Egy idő múlva elélvez, de vissza sosem adja és ez megy már 2 hónapja.

Tegnap a szokásos, elélvezett utána pár perc múlva be fordul aludni, én meg már nem bírtam tovább és elővettem, elkezdtem maszturbálni. Persze egyből észre vette és elkezdett magyarázni, hogy mi a franc van, bezzeg mikor közeledek hozzá, akkor nem akarja. Mondtam neki, hogy Te nem tudsz kielégíteni, nem is akarsz, jó, hogy kiverem. De ő csak hajtogatta,hogy biztos nem kívánom, ezért nyúlok magamhoz.

Szarul érzem magam, 21 éves fiú vagyok, mit csináljak?



2021. jan. 3. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy másik nőt, aki nem néz papucsnak.

Vagy... legyél végre férfi, és ne papucs.

2021. jan. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Ez még a HP!


Játssz Zsákos Frodót, mikor Gandalfot elkapja a Balrog:


"Fussatok, bolondok!"

2021. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mit csinál, ha te sem elégíted ki?

Próbáld meg, hogy ha levezeti a kezed, te visszahúzod onnan, lássuk, ő mit csinál abban a helyzetben, amiben te vagy. (Gondolom ellened fordítja, mint ahogy az előbb leírt helyzetben is... Elég szánalmas a lány)

2021. jan. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
72%
Dugd meg, ne csak simogasd.
2021. jan. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!