Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A 30on túli tapasztalatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 30on túli tapasztalatlan férfiaknak csak prostituáltakkal lehet viszonyuk?

Figyelt kérdés
2021. jan. 3. 20:13
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Ha azt viszonynak lehet nevezni...

az első szexuális élményed jó esélyre prostituálttal lesz. Ajánlom, hogy jól nézd meg kihez mész, és az idősebb korosztályból (40+) válogass. Mond meg neki előre, hogy mi a szituáció, hogy arra vágysz, vezessen be a szexualításba. Lesz amenyik elutasít, de ez által nem vesztesz semmit.

2021. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Igen. A nőknek nincs türelmük vacakolni egy szuzzel. Számukra megvetendő lények vagyunk.
2021. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%

Hogy tapasztalatlan? Még nem szexelt, vagy nem is volt soha barátnője?

Mi a sikertelenség oka? Nem tud nőkkel beszélni? Nem túl vonzó?

Ami a prostituáltakat illeti: Biztos, hogy adna egyfajta magabiztosságot, ha már kipróbálnád nőkkel is, de azért ennyi idősen nem kell elkönyvelni, hogy már soha nem fog összejönni.

Csak hogy egy pozitív példát mondjak, ismerek egy srácot, aki szinte minden csajnál bepróbálkozott sikertelenül, de most lett barátnője, mégpedig szerintem egy egész jó csaj. :D Szóval ne add fel!

2021. jan. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem is volt soha barátnője. Amondó, hogy több száz ezret is fizetne bárkinek, vagy akár az életét is feláldozna, hogy végre lefeküdjön vele egy nő.
2021. jan. 3. 21:09
 5/10 A kérdező kommentje:
,,feláldozná"
2021. jan. 3. 21:11
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen
2021. jan. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3: Esetemben pl. lehetőségek hiánya és a kevés önbizalom, nem túl vonzó arc. 34/F
2021. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem. Az csak a legkönnyebb út. De nem a legjobb
2021. jan. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Vannak csúnya lányok is.
2021. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
9: Ez nem sok mindent jelent. Én szerettem bele mások által rondának tartott nőbe, de én nem kellettem neki.
2021. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!