Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki szereti ha a nő análisan izgatja?

Figyelt kérdés
A párom arra kért, hogy legközelebb izgassam análisan, de én olyat még nem csináltam egy férfinek sem, és eddig senki sem kért tőlem ilyet. Az ujjamat is be kell dugnom neki?
2021. jan. 3. 20:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

én már csináltam pasinak, ő szerette volna én meg kivancsi voltam. ha szeretné akkor ujjazd finoman, de nyelvvel is izgathatod

24/L

2021. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Kicsit fura amúgy hogy ezt kérte. Nem tudom mennyire normális kérés ez egy elvileg hetero férfinek? Sosem kért tőlem ilyet senki sem.
2021. jan. 3. 20:37
 3/25 anonim ***** válasza:
94%
Igen, nagyon izgi!
2021. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

a prosztatáját csak igy tudod izgatni. es nem ferfitol kerte hanem toled, semmi homo nincs ebben. nagyon nagy orgazmust lehet okozni nekik így:) biztos kivancsi milyen erzes ez, ha neked belefér nincs vele baj. ha nem szeretnéd,akkor viszont szólj neki

1.voltam

2021. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
10%
Heteró pasi nem kér ilyet. Az exem is ezzel jött, megtettem neki bár nem tetszett, a következő az volt hogy dugjam meg a vibrimmel. Aztán kiderült hogy pasija van.
2021. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
10%
Az ilyen nem lenne férfi a szememben.
2021. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Húha jókat írtok mindannyian. Elgondolkodtatóakat. Azt mondta ő attól hamar elmegy, tehát már tudja milyen. A másik meg hogy felvetette ha jó lesz neki, akkor segédeszközzel is kipróbálná. Most bizony erősen gondolkodóba ejtettetek.
2021. jan. 3. 21:00
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Tuti hogy biszex.
2021. jan. 3. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Meg is fogom kérdezni tőle, hogy biszexuális-e? Aztamindent le vagyok döbbenve amúgy. Én full heteronak hittem, én egy hetero nő vagyok, nekem hetero férfira van szükségem.
2021. jan. 3. 21:05
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Jajj, ne hagyd magad eltéríteni a többi válasz miatt!

Nagyon sok olyan pasi van, aki élből elutasítja ezt, mert bu.zis. Sokan viszont szeretik, ott van a prosztata, nagyon érzékeny terület.

Lehet kívülről finoman nyalogatni a környékét (gát), ujjaddal kívülről nyomni, finoman ujjazni. Ha hosszú a körmöd, könnyen megsértheted. Vannak picike vibrátorok, azzal isteni nekik.

Nem tudom, hogy miért akarod őt keretek közé szorítani? A lényeg, hogy élvezzétek, nem?

Ne gondold túl... köpj rá, ujjazd meg, miközben szopod és leborul eléd.

2021. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!