Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van itt olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan férfi, aki szereti ha a nő análisan izgatja?

Figyelt kérdés
A párom arra kért, hogy legközelebb izgassam análisan, de én olyat még nem csináltam egy férfinek sem, és eddig senki sem kért tőlem ilyet. Az ujjamat is be kell dugnom neki?
2021. jan. 3. 20:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Akkor keress olyat akinek a segge tabu.
2021. jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
10-es az illetőnek elmondása szerint extrém dolgokban is volt része. Ne gondoljam túl. Közel vagyok 40-hez de tőlem ilyet sosem kért egy férfi sem. Jóhogy gondolkodóba estem.
2021. jan. 3. 21:11
 13/25 anonim ***** válasza:
32%
A 10 es egy biszex pasi.
2021. jan. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Na közben kiderültek dolgok, én ezt itt nyilvánosan nem taglalnám. Jól gondoltam azt amit gondoltam. Bárki bármit mond, nem normális dolog egy heteró férfitől hogy a segédeszközt is kipróbálná. A válaszaitok is sokat segítettek, köszönöm a véleményeiteket is.
2021. jan. 3. 21:15
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok, 30 éves nő. Sajnálom, ha ezzel bárkit elkeserítek :)

Azok a pasik, akik élvezik ezt, nem verik ám nagy dobra, ne lepődj meg, ha még ilyet nem hallottál. Szerintem egyébként nagy fokú bizalomra vall, hogy ilyet kért tőled, őszintén.

Ha nem undorodsz tőle, próbáld ki. Ha nem, mondd el neki, hogy nem szeretnéd és ennyi.

De a helyedben nem emlegetnék fel neki ilyet, hogy gondolkodóba estél a kérés hallatán, hogy minden ok-e.

2021. jan. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
32%
Majdnem biztos voltam benne hogy biszexuális.
2021. jan. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Nincs min gondolkoznom. Kiderült már kipróbálta férfival az orált. Ha ezek után is azt mondja bárki hogy belefér egy hetero férfi szexualitásába hogy a nő segédeszközt használjon benne, akkor már bocsánat de az nem tudja mi a heteroszexualitás.
2021. jan. 3. 21:19
 18/25 anonim ***** válasza:
#10: Ha ennyire zavar ez a dolog és tudtad is, akkor miért vagy vele együtt?
2021. jan. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

17

Maximàlisan igazad van. Ha ilyet kér akkor vagy volt már pasival vagy lesz.

2021. jan. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Ez heteró nőként engem ledöbbentett. Miért nem lehet ezt az orientációt időben, minden előtt közölni? Akkor bele sem megyek semmilyen kapcsolatba sem az illetővel. Komolyan hova fajul a világ? Oké legyen vki biszex vagy homokos de tisztelje már meg a másikat azzal hogy ezt közli. Bennem mivel világ életemben heteto férfiakkal voltam sosem merült fel a kérdés hogy azok-e? Ilyet sem kértek sosem. Most agyfagyásom van kb.
2021. jan. 3. 21:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!