Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerkedek egy pasival,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedek egy pasival, szexkapcsolat lenne,de valamit elszúrtam?

Figyelt kérdés

Beszélgettünk, úgy volt hogy találkozunk, de lemondtam.(lelkileg rossz passzban voltam) Utána keresett újra beszélgettünk, rákérdeztem a találkozóra, de nem hajlott rá. Úgy érzem elszúrtam a dolgot ott az elején. Van amikor most is beszélünk, de ennyi. Engedjem el, ugye?

25 n


2021. jan. 3. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ugye
2021. jan. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha nem hajlandó belemenni akkor igen. Tovább kell lépni.

Ha ő ezen megsértődött, akkor nincs mit tenni.

Velem is volt ilyen, igaz nem szexkapcsolat, hanem kapcsolat lett volna, de rossz pillanatba írtam neki, ő lemondta én meg már nem akartam vele talizni de nem azért, hanem mert láttam rajta hogy amúgy ő sem akar semmit. 23/F

2021. jan. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Hát ez az, ő tudja hogy akarom... Na mindegy akkor.
2021. jan. 3. 21:58
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős ugyan ez volt a csaj lemondta majd igergetett.

Szóval tegyél egy utolso probát ha nem valaszol rá nem lesz semmi!

2021. jan. 3. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
4# gondoltam rá, de az meg olyan szánalmas lenne.
2021. jan. 3. 22:10
 6/16 Á.Zoli ***** válasza:
Hogy kezdődött az elejétől?
2021. jan. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ugye bizony.
2021. jan. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokaknál ha elromlik valahol, az nem kijavítható, de még csak nem is folytatható, úgy vettem észre.

Bár nem értem ha csak szexről van szó, akkor miért kell problémázni, agyalni, gondolkodni, miért nem lehet azzal foglalkozni csak, hogy jó a szex együtt, a többi nem számít.

Én hasonló szituban tettem még egy utolsó, és egy az utáni kísérletet. Bár azt hiszem feleslegesen. 😅 Úgy látszik a pasik már csak ilyenek...

De kérdező, ne is törődj vele, hisz még ők szokták mondani, a nők azok akik könnyen találnak szexre partnert. A pasid meg csak duzzogjon.

2021. jan. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 4. 12:45
 10/16 anonim ***** válasza:
Keress mást, írj ha gondolod...
2021. jan. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!