Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket zavar, ha a nő nem annyira aktív az ágyban, mint ti?

Figyelt kérdés

Orált ad, de például lovagolni annyira nem szeret, jobban kedveli, ha a férfi irányít.

20L


2021. jan. 3. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Fekve is lehet valaki aktív... Az exembe nagyon untam, hogy csak feküdt és volt... A mostani párom nem szeret lovagolni, de fekve emeli a csípőjét, mozog velem együtt stb és ez is nagyon izgalmas
2021. jan. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
85%

A célom a szexszel hogy minél nagyobb örömet okozzak neki.

Ha így szereti akkor oké.

2021. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

élvezzen el a kezeim között - s mondja, mit és hogyan szeret.

Örömmel irányítok, szeretem az ilyen nőket!

2021. jan. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Nem baj, csak légy jó fej.


Az Erő legyen veled!

2021. jan. 3. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szeresd amit csinálsz!

Nálam ez az alap.

De a póz annyira nem zavar, úgyis a sub nőket szeretem, így irányítani is.

F

2021. jan. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Ez a "jobban szeretem ha a férfi irányít" szinonímája a "darab fa vagyok az ágyban" kifejezésnek. Attól hogy a férfi irányít még lehetsz aktív résztvevője a szexnek és nem csak egy jégkirálynő aki elszenvedi az aktust.
2021. jan. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 $$$$$ ***** válasza:
100%

Engem nem zavar ha csak fekszik egy csaj. Ha látom rajta ,hogy elvezi nekem az is tökéletes. Nem zavar ha nekem kell "többet dolgoznom,,.

20/F

2021. jan. 4. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha közben ő is aktív mozog, érzem hogy ő is élvezi, és ehhez nem kell lovagló pózban lennie!
2021. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát:))
2021. jan. 4. 16:08
 10/11 Pécs-pécs ***** válasza:
100%

Szerintem nem attól függ hogy egy nő mennyire aktív, hogy szereti-e a lovagló pózt.

Egyébként nem baj, ha a férfi aktívabb, de az szerintem kiábrándíttó, ha a nő úgymond "csak egy fadarab", nem baj ha nekem kell írányítanom a szexet, de kapjak vissza jelzést(leginkább hangbeli),hogy élvezi a partnem.

2021. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!