Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknál mennyire gyakori,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknál mennyire gyakori, hogy 2 menetet/kívánnak bírnak közvetlenül egymás után?

Figyelt kérdés

a legtobb ferfi, akikkel lefekudtem, kb rogton az elso szex utan kivant egy masodikat is. amikor ezeket meselem a baratnoimnek, csak huldeznek, hogy ez mennyire ritka es veluk alig volt ilyen, pedig nem szedne szuz egyik sem. sot, a meleg haverom szerint se gyakori az ilyen..


ez tenyleg ennyire ritka lenne? vagy csak en fogtam ki ennyire tettrekesz pasikat, vagy ennyire jo velem a szex? (ezt kaptam mindig visszajelzeskent toluk, nem nagykepuseg)


2021. jan. 3. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Fiúkáknál gyakori, férfiaknál ritka. Hány évesek voltak azok a pasik, te liliomtipró? :DD
2021. jan. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

vegyesen, volt koztuk 23, de volt 38 eves is. tobbseg huszas evei vegen jart.


ha es NEM KEREK SZEXUALIS AJANLATOKAT PRIVATBAN.

2021. jan. 3. 23:26
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én farkam 1 elélvezés után halott, egyetlen egy alkalom volt, hogy tudtam folytatni. 24f
2021. jan. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdeztem, mert nekem utoljára tizenévesen voltak ilyen élményeim, amikor még magammal játszadoztam... Szex után viszont teljesen kész vagyok, nem tartalékolok. Folytatás kb. 1-2 nap múlva. :)
2021. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem csak úgy volt, hogy 20-30 perc szünettel kb
2021. jan. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Azonnal nem. Kell kb 10 perc. Max 2 menet, ha régen voltam nővel 3
2021. jan. 3. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
jo az ‘azonnalt’ ilyen 10-15 perces szunettel ertsuk inkabb. kb amig kipihentuk meg remdbeszedtuk magunk kicsit.
2021. jan. 3. 23:40
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Bár sokáig nem bírom elsőre, de én szinte egyből tudok utána is akár! Volt h le se lankadt 😅 Max menetem így 3 volt de a harmadikban én már képtelen voltam elélvezni.
2021. jan. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon ritka. de tegyük hozzá, elég hosszú idő, mire elélvezek, szóval már pusztán az elfáradás miatt is jól esik a pihenés.
2021. jan. 3. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Beveszel egy fél maraton tablettát és állva marad élvezés után még egy órát. Egyébként csak akkor megy a második menet ha nagyon fel vagyok izgatva.
2021. jan. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!