Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert van ez velem? 19/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van ez velem? 19/F

Figyelt kérdés

Alapvetoen nem vonzottak a ducibb csajok kulonosebben sosem, nem volt bajom sem veluk meg semmi, nem is szoltam le oket csak annyira nem vonzottak.


Viszont kicsit tobb mint egy eve tortent hogy egy duci csaj probalt elcsabitani engem, kihivobb ruhaban fogadott es kitolta a mellet nekem, de nem lett vegul semmi sem belole, viszont azota szexualisan a ducibb lanyok izgatnak a legjobban.


Miert lehet ez?


2021. jan. 3. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megtetszett.

Nem kell ezen ennyit agyalni, sok duci lány amúgy is rámenősebb, biztos találsz mást is, ha a tavalyival már nem tartod a kapcsolatot.

2021. jan. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én voltam igencsak nagydarab csajjal, mert úgy alakultak a dolgok. Harmadjára sikerült megdugjam csak, mert nem állt fel rá először. De miután túlestem ezen a görcsölésen, olyan szinten élveztem vele a szexet, hogy imádtam. Így utólag jobb volt vele a szex, mint pl más, csinos, szép exemmel. Nem mindig a legszebb, legcsinosabb lánnyal a legjobb. 24f
2021. jan. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!