Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem bírja sokáig?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem bírja sokáig?

Figyelt kérdés

A barátnőm már behatolás közben el szokott élvezni, és ilyenkor egy vagy max két perc múlva nem jó érzés neki, nem bírja tovább. Nekem ilyenkor gyorsan sietnem kell, hogy én is elélvezzek. Sokszor kézzel fejezi be nekem, de azért mégis más egy lányban elélvezni, mintha csak kiveri. Mindig mondja, hogy a következő jó lesz, én mondtam neki, hogy vágyom egy jó összebújós szexre, ahol benne maradhatok percekig, talán 20 percet is. A múltkor szájjal elégített mi, de ez sem az igazi, mert annyira nem szoktam oda lenni érte, persze jó érzés, de mégsem az igazi.

Járt már valaki így? Nagyon igyekszik, az együttlét után nem sokkal volt egy másik, ott ugyanúgy nem bírta tovább, max 3 perc.



2021. jan. 4. 07:03
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Szeretek sokat előjátékozni, de már lecsökkentettem max 5 percre, és így is.

Nincs nagy farkam, 14 cm nem hiszem, hogy nagy lenne.

Amúgy lehet, hogy tényleg neki kellene többet izgatna engem, akkor nem bírnám sokáig.

2021. jan. 4. 16:55
 12/12 ÉrettFfi ***** válasza:
Alkati kérdés. Volt egy ilyen nőm
2021. jan. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!