Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nálam különül el ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nálam különül el ez a három? 19/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy számomra teljesen elkülönül az érzelmi, esztétikai és a szexuális vonzalom.


Úgy értem hogy attól hogy megvan az egyik nem jelenti azt hogy a többi is megvan automatikusan.


Tehát van nagyon sok olyan lány aki szexuálisan vonz, de esztétikailag és érzelmileg abszolút nem tud vonzani. Magyarán lefeküdnék vele szívesen, de járni nem tudnék vele. Emiatt nem nézem őket kevesebbnek, egyszerűen sokan vannak akik ezt váltják ki belőlem, pl leginkább a duci lányok mert ők nagyon vonzanak szexuálisan de esztétikailag kevésbé. De ettől ugyanúgy elismerem a vonzerejüket, és szerintem attól csodalatosak.


Ha valaki pl esztétikailag vonz, azzal meg nincs előtérben nálam a szex, tehát nem azt gondolom hogy de szivesen lefekudnek vele, hanem hogy milyen szep, es hogy milyen jo lenne egyfajta “non-sexual petting”-et folytatni vele, azaz csak simogatnam, kiprobalnam milyen csokolozni vele, stb.


Es ahhoz hogy kapcsolatom is legyen valakivel mindharomnak meg kell lennie, es ritkan nyilvan vannak olyan lanyok akinel mindharom megvan egyutt nalam.


Viszont sokszor latok olyan kerdeseket hogy “ra nezett a mellemre akkor most tetszem neki?”


Es ugy erzem emiatt kicsit felre ertik a fiukat sokan. Vagy csak velem van ez igy?


2021. jan. 4. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Én is így vagyok vele, jól megfogalmaztad. Az esztétikai és a szexuális vonzalom közötti különbség megértése nagyon fontos lenne. Attól, hogy jól néz ki, még nem kívánom és a külsőn is felülkerekedhet olyan kisugárzás, hogy csak őt akarjam.
2021. jan. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak bi-ként.


(Most tuti jön a rengeteg álszent álheteró lepontozni, deviszont... ÉN KÉREM HOGY NULLÁZÁK LE A "VÁLASZ"OMAT!!! DE TELJESEN ÁM!!!

2021. jan. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
En nem pontoztalak le nyugi
2021. jan. 4. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:
58%
Én is így vagyok vele.
2021. jan. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#2, jól vagy?

Nem sok értelme van a válaszodnak, csak spoilerezed magad, hogy dugható vagy, hátha akad valaki?

2021. jan. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!