Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldot szerető férfiak ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldot szerető férfiak ti melyik verziót szeretitek a legjobban? Amikor nézőként vagytok jelen ahogy a párotokkal egy másik srác lefekszik vagy ha külön megy a sráccal és utána elmeséli a történeteket? Melyik az izgatóbb/jobb és miért? F/30

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, mert elengedném a páromat külön, de inkább nem teszem, mert izgalmasabb, ha van vizuális élmény is és nem maradok ki. :D

2021. jan. 4. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt nehéz meg ítélni , én úgy volnék vele , hogy egy - egy alkalommal , ott lennék , mint néző és biztatnám , hogy ne fogja vissza magát , merje nyugodtan élvezni az együttlétet , viszont el is engedném , hogy kettesben találkozzon egy másik palival , mert az is izgalmas , hogy vajon mit s hogyan , meddig csináltak - stb .Valamint előtte fel készíteni őt az együttlétre pl: meg fürdetném , ki fésülném a haját , együtt választanánk ki a fehérneműt s ruhát , amiben megjelenik és ha kell , akkor én le is borotválnám előtte a kis punciját , hogy a másik pasi , jól meg kívánja és kedvesemnek a lehető , legnagyobb örömben lehessen része .
2021. jan. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Te kiprobalnad?
2021. jan. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Mind a kettőt szeretem, de elengedni csak úgy, ha felhív közben.
2021. jan. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A férjem elenged, és sokszor aktus közben telefonon beszélünk.

Ott mondom el hogy mit és hogyan csinálunk, ezzel izgatva a férjemet a vonal túloldalán és a szeretőmett ott helyben 😀

2021. jan. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk , szex közben nem szeretném azzal zavarni a kedvesemet , hogy engem pont akkor hívjon fel . Nem ,, akkor és ott csak koncentráljon a szexre és élvezze ki maximálisan , minden pillanatát ! Más , ha van kamera , ami felveszi az egészet , vagy mikor hazajön , elviszem vacsorázni , mindent elmesél szépen , részletesen . Én pedig úgy szintén meg kívánom és otthon én is alaposan , jól megdugom s meg szeretgetem , minden testrészét .
2021. jan. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
97%

Én jobban szeretem, ha élőben nézhetem őket. Volt, hogy a srác nem ment bele, így a feleségem tudtával lestem meg őket.

Az sem rossz, ha utólag meséli el, hogy kivel, hol és hogyan csinálta, de ha előre tudok róla,hogy randira megy, ideges vagyok amíg haza nem ér (féltem őt).

2021. jan. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Menjen el külön a sráccal, élvezze az aktust majd mesélje el részletesen a történteket.
2021. jan. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze , minden férfi félti a feleségét , barátnőjét , ez természetes . Nem rossz az sem , amikor az ember ott lehet és élőben nézheti , ahogyan a kedvest más valaki , felső fokon , kényezteti . Ezzel csak tényleg az a baj , hogy általában , zavaró tényező lehet az egyik fél számára . De az is izgalmas lehet , amikor 2-3 pasi kényezteti a kedvest , felváltva , persze az már , megterhelő lehet sok nő számára . De egyszer csak úgy , kíváncsiságból . Én is szívesen nézném kedvesemet , ahogyan élvezi más kényeztetését , segítenék neki megszabadulni a ruháitól s a bugyitól is , hogy azzal se menjen az idő és minél előbb élvezhessen , miközben az idegen pasi dugná , én hevesen csókolnám a kis száját !
2021. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Viszont én belemennék akár egy olyan szexuális játékba is , hogy kedvesemet más dugja , egy éven át , napi szinten , de én a kedvesemmel , max , csókolózhatnék ez idő alatt . Szerintem ez is izgalmas lenne .
2021. jan. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Inább ha jelen vagyok és nézhetem.A látvány izgatóbb.
2021. jan. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!