Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Cuckoldot szerető férfiak ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cuckoldot szerető férfiak ti melyik verziót szeretitek a legjobban? Amikor nézőként vagytok jelen ahogy a párotokkal egy másik srác lefekszik vagy ha külön megy a sráccal és utána elmeséli a történeteket? Melyik az izgatóbb/jobb és miért? F/30

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok, mert elengedném a páromat külön, de inkább nem teszem, mert izgalmasabb, ha van vizuális élmény is és nem maradok ki. :D

2021. jan. 4. 16:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelen lehet lenni , az valóban jobb lenne. De csak , ha ezzel nem okozunk zavart egyik fél számára sem .
2021. jan. 9. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok hármasban voltam párokkal, egyetlen egy eset volt, amikor a férfi (egy barátom) elhagyta a lakást, amikor a barátnőjével kezdtünk egymásba gabalyodni. Kezembe nyomott egy óvszert és elment sétálni. Későbbi alkalmakkor is külön szobában volt, mialatt a nőjét töltöttem.

Az összes többi párnál (őket mind társkeresőn ismertem meg), a férfi jelen akart lenni, nézni, beszállni. Ez szerintem a gyakoribb. Cuck még nem voltam, de bullként ezt tapasztaltam, a férfiak imádják nézni az akciót.

2021. febr. 10. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
#12: Ha nem vagyok ott, az olyan érzés, mintha lemaradtam volna róla. Nem lehet annyira részletesen elmesélni valamit, mint amikor ott vannak előtted az ágyban és úgy akcióznak.
2021. febr. 10. 14:36
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
Nézőként
2021. febr. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Fordított eset senkinek sem volt, amikor a nő engedte el a pasit vagy hívta meg a barátnőjét?:)
2021. febr. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
15. Egyszer volt
2021. febr. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvencem amikor ki vagyok kötözve, erényöv van rajtam, hátamon fekszem, és pont fölöttem dugják a csajt, úgy hogy én nyalom közben.

Bár ezt csak egyszer próbáltam ami nem is igazi kapcsolat volt, egy komoly kapcsolatban ez hihetetlen élmény lehet.. bár nem biztos h egy nagyon komoly kapcsolatban bele mernék menni a cuckoldba.


Mindenesetre, ez egy izgalmas felállás..

2021. febr. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!