Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számba szertne élvezni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számba szertne élvezni a barátom, lányok ti hagyjátok? Ha utána kiköpöm az sértő? Vagy folyassam vissza a heréire, úgy nem gáz?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 17:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy jol esik! csokold meg:)
2021. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Én szeretem ha a számba spriccel de nem mindig nyelem le. Ha finoman kifolyatod amikor még lassan szopod, az még izgató is.
2021. jan. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Nekem ha számba szokott elmenni, lenyelem, de egyébként mikor a kapcsolatunk elején voltunk, ő pl mindig szólt, ha nem "ízlik" köpjem ko, ne legyek rosszul
2021. jan. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
18%
Végülis te érzed, hogy klozett e a szád amibe lehet üríteni, orrot fújni, köpni, huggyantani, és ez alapján döntsd el.
2021. jan. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
4# Akkor puncit se nyalj mert wc csésze lesz belőled.
2021. jan. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért a te puncid wc? Amit kinyalnak? Fordított estetben is nyelik a fiúk a testnedvet, nyálas közben.
2021. jan. 4. 18:14
 7/15 anonim ***** válasza:
57%

kérdező meg is válaszoltad :D ha pasik lenyelik akkor te vajon miért ne ?


( jó ha hányingered van íztől akkor megérhető, de amúgy ?)

2021. jan. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%

"Fordított estetben is nyelik a fiúk a testnedvet, nyálas közben."


Akkor mit kérdezősködsz cica, ha meg is tudod magadnak válaszolni?

2021. jan. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy neked jó. Nekem semmi gondom vele, lenyelem, más meg undorodik tőle. Szerintem normális férfi nem sértődik meg, ha utána nem nyeled le, hanem szép diszkréten beleköpöd egy zsepibe. Nekünk mindig van az éjjeliszekrényen amúgy is, lehet, észre se venné a párom, ha nem csak a számat törölném meg utána a zsepivel, hanem a benne lévő cuccot is oda köpném. Az ha látványosan undorodva, kirohanva kiköpöd, az elég illúzióromboló, egyébként szerintem nem gáz.
2021. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Én nem szoktam lenyelni, ahhoz túlságosan taszít. Nem volt még probléma ebből,csak itt a gyakorin számít problémának.
2021. jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!