Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 éves lányként még jöhet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves lányként még jöhet a 'nagy szerelem', hogy elveszítsem a szüzességemet vagy a mai világban már szinte lehetetlen normális partnert találni, aki elfogadja, hogy szűz vagyok?

Figyelt kérdés
2021. jan. 4. 18:52
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%
Ostoba az a nő aki azt hiszi hogy menő ha szétkúrjàk 22 éves korára. 30 évesen pedig egy kiélt rbanc lesz akinek egy normàl szex semmit nem ér. Itt màr kell a hármas, swinger, extrém helyzetek ahhoz hogy valamifèle élvezetet okozzon.
2021. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
76%
Értelek #11-es, de kissé eltúloztad :)
2021. jan. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
79%

12

Ismerek ilyen nőket 30 as 40 es korosztàly.

Az első szex közben felozta a témàt a swingerre vagy a hármasra hogy mi a véleményen.

Inkább kevés de legyen minőség mint sok szar lepukkant kièlt lotyó.

2021. jan. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
90%

+ egy kérdés... maszturbáltál már ujjazás vagy csak simán simogatás esetleg vibrátor? (ez csak kíváncsiságból hogy egy 20+ szűz lány mennyire is csinálja ezeket a dolgokat)

és a te kérdésedre a válasz!

nagyon sok srác örülne egy szűz barátnőnek főleg a normálisabbak akiknek szintén nem volt még kapcsolata mert hidd el sokan nem szeretik a lotyókat akik már 20 éves korukra volt 15+ dákó a méhükben...

2021. jan. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
85%
Viszont így annál később jön rá, hogy szeretne más dákókat is még kipróbálni és nem egy egész életet leélni rögtön a legelső sráccal. Tapasztalat :) Az első barátnőmmel mindketten 22 évesek voltunk, mikor elveszítettük egymással. Másfél év után rám unt és még tapasztalni akart, így dobott is. Utólag nem is bánom.
2021. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%

de ez csak azt jelenti hogy mindketten nem jól választottatok...

kiváncsi vagyok volt barátnőd mire is vitte avagy hány dákót kapott már... szerintem még azóta sincs normális élete...

2021. jan. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Na itt majd jelentkezik sok " normális " :D
2021. jan. 5. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
77%
17 nem itt nem jelentkeznek a normálisok még ha itt valaki normális is az végkép nem fog tá írni egy anonim oldalon lévő ismeretlenre... (aki lehet csak troll...)
2021. jan. 5. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Úgy tudom egy ideig nem talált senkit, majd valakivel összejött és másfél év után összeházasodtak. Aztán kimentek az Arab Emírségbe, ahol sok pénzért zenélt közönségeknek. Azóta is együtt vannak. Miután dobott, pár hónap múlva megismerkedtem egy lánnyal, aki azóta a feleségem, lassan 10 éve vagyunk együtt. Szóval sokra vitte ő is és én is.
2021. jan. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
83%

Nem mindenkinek van egy idő után könyörögni meg kéregetni hogy mikor történik meg. Sokkal jobb egy tapasztalt nem gátlásokkal küzdő nővel!


Persze ha valakinek nagyon tetszel akkor sok mindenre képes érted!

2021. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!