Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már úgy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már úgy valaki csajjal közületek,hogy hetero,de egyszerüen élvezni akart és engedte egy csajnak, hogy kinyalja?viszonzás nélkül?

Figyelt kérdés
csak a szex kedvéért?
2021. jan. 4. 19:24
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Akkor nem heteró.
2021. jan. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Én egyszer kipróbálnám, milyen ha egy lány/nő ujjaz meg.

A nyalást nem szeretem, azt meghagyom másnak, de kíváncsi lennék, mennyivel másabb egy hozzáértő ujj, mint egy pasi döfködő, türelmetlen ujjai

2021. jan. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Soha
2021. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Azt hittem hogy heteró vagyok. Rá kellett jönnöm hogy egy nő sokkal nagyobb orgazmust tud okozni mint egy pasi.
2021. jan. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
miert ne lehetne hetero?ha maszturbalas helyett mondjuk egy biszex csajnak kivancsisagbol megengedi,hogy kinyalja ujjazza?
2021. jan. 4. 19:54
 6/10 anonim ***** válasza:
35%
Te - mint bzi pasi - megengednéd egy nőnek hogy leszopjon?
2021. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
64%
Pont ezért amit írtál kérdező én benne lennék. Nem szeretem magamnak csinálni, és ha egy csaj bevállalja hogy ujját/nyal megengedném neki. Bár viszonozni lehet "nem lenne gusztusom" mivel magam nedvét sem nagyon bírom elviselni... Ebből tudom, hogy biszex sem vagyok mert nem tudnám én csinálni.
2021. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Én hetero vok, benne lennék :) 26L
2021. jan. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
7# ez fura. Én mindig lenyalatom vele az ujjamat utána. Sőt, közben is, ja annyira csatakos, a punci nedves ujjammal izgatom a mellbimbóját. És le is nyalja az ujjam. Mikor élvez, azt a ragacsos nedvét is. :-) mindketten lenyaljuk :-) már szereti.
2021. jan. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9 hogy érted hogy már szereti?

Eddig nem szerette (kényszerből tette)?

2021. jan. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!