Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy engem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy engem minden baráti társaságban megdug valaki?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ribis lány, egyszerűen csinosan öltözködök, közvetlen, visszafogott vagyok, nem harsány, nem dumálok folyton, mégis minden alkalommal, ha új baráti társaságba megyek, valakivel vagy lefekszek, vagy legalábbis erősen bepróbálkozik. Nem mintha bánnám :D Csak fura, miért lehet ez? Más lányokra nem szoktak így rányomulni a társaságban.

2021. jan. 4. 20:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
50%
kamu
2021. jan. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
#13 persze, hogy rendben vagyok, mindig védekezek és voltam már szűrésen is, semmi bajom. Most miért tesz itt mindenki úgy, mintha akkora bűn lenne élvezni az életet? Én egyelőre nem férjre meg családra vágyok, csak arra voltam kíváncsi, hogy ezek szerint ezt lehet érezni a kisugárzásomon...
2021. jan. 4. 20:57
 13/25 anonim ***** válasza:
65%
Már híre ment, hogy könnyűvérű vagy.
2021. jan. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
65%

Mindenkire rápróbálkoznak, többen is.

Főleg, ha új vagy a társaságban.

Főleg, ha látják rajtad, hogy bejön neked.

2021. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 Varga Lilian ***** válasza:
5%
Azzal nincs baj ha élvezed az életet...de nem véletlenül hívják ezt intim szférának vagy magán életnek...de már ennyire nem érdekel hogy fórumokon is megosztod ezt emberekkel akkor még csak el sem gondolkodtál azon hogy nem ez a leghelyesebb dolog... élvezni úgy is lehet az életet hogy közben nem fekszel össze mindenkivel...de ha te ezt élvezed akkor még mit számít hogy r.banc vagy e vagy sem
2021. jan. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
66%
jó neked, engem a crushom se dug meg
2021. jan. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
70%
Próbálok ilyen történeteknél mindig asszociálni olyan személyekre, akiket ismerek, és hasonlóak. És igen, léteznek ilyen csajok, akiket sokan megdugnak. Én nem mondanám, hogy ribis, gondolom nyitott szemelyiség vagy, és férfiként könnyű az ilyen csajoknak udvarolni, mert nem kell kínosan keresgélni a témát, hanem jön minden magától. Aztán hogy szex is lesz? Hát miért is ne? Ezt megbeszéltük már ezen az oldalon, hogy nem gáz, ha egy csaj nemcsak 2 férfivel fekszik le életében, hanem többel. Tulajdonképpen nincs is gond az egésszel, amíg nincs komoly párkapcsolatod. F
2021. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
63%
Nem akarsz barátkozni? :D
2021. jan. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
55%
Leszünk barátok? esküszöm nem fektetlek le!! :D
2021. jan. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
55%
Jézusom mi bajotok van? Fiatal csaj, azt csinál amit akar. Nyilván azért nyomulnak rád mert bejössz nekik, lehet jófej és kedves vagy velük ezért szívesen próbálkoznak. Élvezd az életet, nincs ezzel semmi baj.
2021. jan. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!