Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Autóban szex, nyilvános...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Autóban szex, nyilvános helyen parkolva, az közszemérem sértés?

Figyelt kérdés
Közterületen, de akár más látható helyeken is ugye tilos a maszturbálás, és a szex. De mivan, ha egy parkolóban megállok, es láthatóan szexelünk az autóban, és meglát valaki? Ez szabályellenes?

2021. jan. 4. 23:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%

Én gyakran csináltam ilyet egy expasimmal. Sosem volt belőle bonyodalom. Néha megnéztek minket járókelők, de ennyi.

Lehet csak mázlink volt.

2021. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha fényes nappal a belvàrosban akkor igen.
2021. jan. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Persze nem belvárosban azért, de pl autopályán egy parkolóban, ahol nincs sok ember?
2021. jan. 4. 23:19
 4/11 anonim ***** válasza:
28%

A tesco parkolóban a legforgalmasabb helyen a csajom rábukott, rádobtam egy pulóvert hogy a járókelők ne lássák a részletet. Azért sejthették hogy mi történik.

Ez nem hiszem hogy szabálytalan.

2021. jan. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Igen, közszemérem sértés! Én már fizettem ilyenért sok ezret! F.
2021. jan. 4. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5

Komoly? Hogy történt?

2021. jan. 4. 23:29
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Nincs olyan, hogy közszeméremsértés, simán szeméremsértés van a jogban.

Mivel az autó magántulajdon így bármit meglehet benne csinálni, de mivel az közterületen van, ezért szabálysértésnek minősül. Ugyanaz, amikor erkélyeden masztizol vagy szexelsz, az is annak számít, hiába lakásodhoz tartozik az erkély. Kilóg az utcára, már szeméremsértésnek számít. Na már most ez csak az elmélet része. Gyakorlatban nagyon kevés lesz rá az esély, hogy ezért megbüntessenek, csak akkor ha éppen arra sétál egy rendőr és meglát benneteket. Az utcán lévő emberek nem fognak azzal foglalkozni a kocsiban éppen mi megy, sőt oda sem fognak nézni, annyira hidegek már az emberek idegenekkel szemben. Ha meg netán valaki észre is venné, nem fog rendőrt hívni, van annál jobb dolga is. Ha meg túlbuzgó és mégis, amire kiér a rendőr, addigra ti már rég nem lesztek ott, vagy már befejeztétek az akciót. Szóval gyakorlatban, nagyon szerencsétlenek és butának kell lenni, hogy ilyenért megbüntessenek. Egyik ismerősömet azért büntette meg a rendőr, mert egy parkban pisilt. De azt is azért, mert annyira buta volt a gyerek, hogy akkor állt neki pisilni, amikor látta jöttek a rendőrök és nem várta volna meg mire elmennek. 5000 Ft-ra bírságolták.

2021. jan. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%
Dobozos barkaszban estélyt is rendezhetsz kurvákkal.
2021. jan. 5. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

7es

Nekem is van ilyen ismerősöm. Majdnem a legnagyobb büntetést kapta pisilésért, mert ő pont hogy elfutott, de elkapták. Meg be is szólt valamit, jó részegen.

Nyilván én sem a legforgalmasabb helyen csinálnám. De volt már rá eset, hogy leszopott egy csaj az autóban, egy parkolóban, és járkáltak az autó környékén, már az is zavart. Szexeltem is autóban, de az sötétben, olyan helyen, ahol a madár se jár.

2021. jan. 5. 17:08
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezért kell bemenni kulturáltan egy telefonfülkébe hugyozni. Miközben hevesen "telefonálsz" kihogyozod maga a belvárosban vagy ahol kell..
2021. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!