Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként normális dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként normális dolog, hogy nem én kezdeményezek a nőknél, hanem én várok egy kezdeményező nőre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 00:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
33%
EZ a legjobb amit tehetsz, a te eszeddel és mentalitásoddal még ez is szép teljesitmény.
2021. jan. 5. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
62%

Ha nagyon menő fickó vagy, akkor simán várhatsz, jönnek maguktól is a csajok.

Nálam rendszeresen szoktak kezdeményezni. Persze ezt tudni kell fogadni is.


De ha átlag józsi vagy, akkor inkább azt javaslom, hogy te nyomulj, mert különben az életben nem fogsz kefélni.

2021. jan. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
25%
Röhejes, de csináld nyugodtan, viszont meg ne lássak tőled olyan kérdést, hogy "miért nincs barátnőm?" vagy "miért nem kellek senkinek?".
2021. jan. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
60%
Hát ha nagyon ráérsz... csak aztán nehogy úgy maradj.
2021. jan. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez lehet kétoldalú dolog. Egy nő is küldhet jeleket, de ezeket tudnod kell felismerni és viszonozni. Általában a nők ha kezdeményeznek is, burkoltabban mint egy férfi, és ha ezt nem viszonozzák, hamar el is halnak a célozgatások. Amúgy meg elég szomorú, hogy a legtöbb férfinak inkább kell a nők vaginája mint a szíve... Hiába lenne olyan lány aki őszintén, önmagukért kedveli őket, inkább arra hajtanak ahol könnyebben kapnak szexet... De egyébként miért nincs kedved kezdeményezni? Nem mersz, vagy kifejezetten "tökös", domináns csajra vágysz? 😄
2021. jan. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
60%
Mi ennek az oka? Én szeretem ha a férfi irányít, Férfiként viselkedik, tekint magára. Sugároz egyfajta magabiztosságot, nyugalmat, határozottságot. Jó ha a nő fel tud nézni a férfira, ami akkor megy ha van egy tartása, nem nyuszi. Ne már a nyuszi vigye a puskát. Nők arra vágynak, hogy "levadásszák" őket, hajlandó legyen a férfi küzdeni, érezze, hogy kívánják. Érzelmi biztonságban legyenek mellette, ami csak egy erős személyiséggel érhető el. Ne kelljen pátyolgatni a férfi önbizalmát, mert az kiábrándító. Férfinak legyen önbecsülése, kezdeményezzen ha szeretne valamit egy nőtől, irányítson, tudja hogy viselkedjen, hogy vágyjon rá a nő.
2021. jan. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%
Na most kérdezném azokat akik a válaszokat lepontozták. Mégis miért? Mert olyan válaszok amikben le van írva kertelés nélkül hogy miért gáz ha egy férfi vár a nők kezdeményezésére? Ez most komoly? Mert szerintetek az ilyen tutyimutyi srácok felé ki fog nyitni? Én is ilyen voltam, tapasztalat. De sikerült megváltoznom, nem kevés önbizalom kell hozzá. De könyörgöm, minden férfiban van valami ami legalább 1 nőt megfog ezen a bolygón. Miért halt ki az hogy meg kell hódítanunk a nőket? Tudod te milyen jó érzés az? Mikor hetekig hónapokig tepersz érte és végül igent mond? Akkor nevezheted magad férfinak, attól hogy van f.szod még nem vagy férfi. Nőj fel végre és nyiss a nők felé b.szki. Legyél férfi. Ne várd hogy a sült galamb a szádba repüljön. A munkában se várhatod a nagy fizut ha nem csinálsz semmit.
2021. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Én még nem fogtam meg egyet sem annyira ahhoz, hogy magához elhívjon szexelni. Küzdjön heteket, vagy akár hónapokat a rossz seb, hanem inkább álljon elém egy nő, és mondja a szemembe azt, hogy szexelni akar velem.
2021. jan. 13. 23:59
 19/27 anonim ***** válasza:
76%
Kár is vesztegetni rád a szót. Neked se nő kell hanem csak punci. De az ilyenek mint te még csak azt se fogják megkapni ilyen beszari hozzáállással. Gratulálok, ne csodálkozz ha nem lesz senkid. Lehet lepontozni de nem fogom soha megérteni az ilyen embereket. Most bizonyítottad be hogy eszed ágában sincs férfiként viselkedni.
2021. jan. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Fizetni bármikor lehet végülis.
2021. jan. 14. 00:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!