Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiként normális dolog,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként normális dolog, hogy nem én kezdeményezek a nőknél, hanem én várok egy kezdeményező nőre?

Figyelt kérdés
2021. jan. 5. 00:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
68%
Akkor minek írtad ki a kérdést? Menjél akkor fizetni. Ahelyett hogy normális kapcsolatokat építenél ki. Gratulálok...
2021. jan. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
68%
Kérdező, szerintem vegyél egy fleshlightot. Az való neked, nem nő.
2021. jan. 14. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
75%
Még az egyéjszakásokhoz is kell az hogy vonzódjon a két fél egymáshoz. Az egy dolog hogy te vonzódsz egy nőhöz, de ennek fordítva is meg kell történnie. Azt nem várhatod hogy a semmiből eléd áll egy nő és azt mondja hogy gyere dugj meg. Bár tudom te ezt várod. Állj a sarkadra és viselkedj férfiként. Ha te nem nőt akarsz csak szexet akkor is. Az ilyen hozzáállásoddal semmit nem fogsz kapni. Inkább menj el k×rvázni. Hányingerem van attól hogy mennyire hiányzik a mai férfiakból a férfiasság.
2021. jan. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
68%

Ez attól függ, hogy nézel ki! Ha Adonisz kinézeted van, netalán egy nőknek szóló sztrip bárban melózol és a felajzott csajok között egy szál tangában ... Különben bilibe lóg a kezed!


Kialakult párkapcsolatban sok nő tud, szeret kezdeményezni szexet, de ismerkedésnél főként a férfiaknak kell megtenni az első lépést. A nők is kezdeményeznek, csak nem úgy, ahogy gondolod. Ők jelekkel kommunikálják vonzódásukat. (egyesek pasik esetében, már az is női kezdeményezés, ha egyáltalán szóba állak vele 😉🙃)

2021. jan. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként? Nem. De mai "férfiként"? Igen.
2021. jan. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem vagy top pasika, várhatsz az ítéletnapig😄
2021. febr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

A szerencséhez tenni kell. Ha várom a lottó ötöst, ki kell töltenem a szelvényt, különben várhatok ítélet napig.

Ezzel azt akartam mondani, próbálkozni kell, a végén pedig úgy is a nő dönt...

2021. márc. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!