Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az hogy szerintetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy szerintetek a prostik imádják a kis vékony péniszű pasikat?

Figyelt kérdés

Ezt szoktátok írni minden hasonló kérdésnél. Viszont nem értem akkor a rendes nők meg miért imádják úgyszintén szerintetek az 5 cm feletti vastagságot? 🤔


Most akkor mi az igazság?



2021. jan. 5. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Gondolom azért, mert kisebb farokkal nehezebb fájdalmat okozni és könnyebb szopni.

A rendes nők meg nem méregetik a farkad, de szerintem még a nem rendesek sem. Ez a ti mániátok.

2021. jan. 5. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs velük sok gond
2021. jan. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy prosti nem fog elküldeni semmilyen péniszproblémás manust. Nem imádja, de - mivel ez a "szakmája" - nem fog problémát csinálni belőle. Azon lesz, hogy élvezd a szexet ... legyen bármekkora, vagy bármilyen is a farkad!
2021. jan. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondod, 3-as. A prostik nem fog beszólni a kis méret miatt.
2021. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jav: Prosti
2021. jan. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
a prosti azért szereti mert kisebb a teher. egy nap 20an basszák szét. melyik a jobb? 20nagy f*sz a pin*ban vagy 20kicsi?
2021. jan. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a prosti nem élvezetből csinálja, és amikor már aznap az ötödik kliens csinálja meg, akkor sokkal jobb, ha egy ceruzafarok járkál benne, amiből szinte semmit sem érez, mintha egy 5 centi vastag lóf-sz reszelné, ami még fájdalmas is lehet.
2021. jan. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

#3


Azért olyan van, hogy kikötik, hogy nagy méretet nem vállalnak. Az anált meg szinte mindegyik mérettől teszi függővé.

2021. jan. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#3


Tévedsz. Engem már küldött el prosti, azt mondván, hogy nem vállal ekkora péniszt. Több prosti is feltünteti, hogy nem vállal nagy méretet. Elég kellemetlen helyzet volt, az biztos...

2021. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 manly ***** válasza:
Szerintem a prostik is a nagyot kedvelik, bár nincs hozzá saját tapasztalatom.
2021. jan. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!