Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mással szexelne gumiban velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mással szexelne gumiban velem meg nem?

Figyelt kérdés

Vége lett a kapcsolatunknak amiatt is mert nem volt szex. Aztmondta egy egyéjszakásnál húzna gumit, nálam pedig nem megy abban mert engem érezni akar teljesen. De nem érezhet mivel gumi nélkül nem csinálhatjuk, szóval nincs szex. Mi ez a gondolkodás? Kiakaszt hogy egy jöttmenttel gumival csinálná velem meg nem és ezért lett vége.

3 éves kapcsolat, 25/L/F


2021. jan. 5. 09:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Ez így van rendjén ...jött menttel én is csak gumiban csinálnám ...kapcsolatban nélküle :)
2021. jan. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
De ha a kapcsolatban nem csinálhatja nélküle miért jobb kiverni magának és szex nélkül lenni minthogy felhúzza kapcsolatban is?
2021. jan. 5. 10:04
 3/14 anonim ***** válasza:
64%
Meglehetősen érdekes a beállítottsága, én nyilván elfogadom mindig ha a lány gumiban szeretné mert vigyázni szeretnék rá
2021. jan. 5. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem csinálhatjátok nélküle?
2021. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Williamspear ***** válasza:
76%

Hát mert egy elég prosztó a pasid!

Simán bedugná más lyukba... ott húzna gumit, mert fél a következményektől!

Téged viszont annyira sem tisztel, hogy ezt megtegye érted!

Sohasem sajnálj egy ilyen önző pasit, mert úgyis csak kihasznált volna téged minden téren!

Keress egy normálisat!

Remélem segítettem... :)

2021. jan. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó nem értek egyet veled ....sőt fals, baromságot mondasz

Nem húz gumit mert nem élvezi vele, esetleg nem is áll úgy fel benne ( én is ilyen vagyok)

Nem arról van szó hogy semmibe veszi a barátnőjét csak szimplán szeretné élvezni, érezni az egészet.

Idegen csajba alkalminál én se tenném be gumi nélkül mert nem tudom hogy ki és mikor járt benne :) ott se a terhességtől félek.

Van megszakításos módszer amivel 5 évig elvoltam a kapcsolatomban...sose volt probléma. Kis önuralom kell és mindenki jól jár. (Nálunk közös döntés volt)

2021. jan. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%
Mi az hogy kapcsolatban Sem csinálhatja nélküle? Miért talál ki ilyeneket?
2021. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban jártál!! Hidd el!! Nem értél neki annyit hogy védjen egy nem kívánt terhességtől !!

Fontosabb számára saját élvezete mint Te!!

2021. jan. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
19%

Állandó kapcsolatnál én se húznék gumit, alkalminál "jöttmentnél" biztosan és nem értem a problémát. Éppen azért gumival, mert jöttment, nem lesz annyira élvezetes, de inkább az, akkor is, ha azt mondja gyógyszert szed.


Ha a szexpartnerem a barátnőm, akkor elvileg csak egymással szexelünk. A nem kívánt terhesség ellen egy komoly kapcsolatban ezerféleképpen lehet védekezni. Néha akkor jobb kiverni akkor már, mint egy rutinszex gumival, kevesebb a macera.

2021. jan. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%
A megszakításos módszernél felszokták hozni az előváladékot, hát sokaknál sokáig nincs probléma ebből. Kockázat? Kockázat. Komoly kapcsolatban ennyi kockázat belefér. Persze lehet, hogy nem 22 évesen.
2021. jan. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!