Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok szeretitek ha a pasi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok szeretitek ha a pasi belétek élvez, nem zavaró ha folyik ki utánna az ondó? Pasik szerettek beleélvezni a punciba? Ki mennyi idős F vagy N?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%
Mindig igy csinaljuk
2021. jan. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
75%

Már jó ideje élek aktív nemi életet, de ez mèg mindig, kivétel nélkül, csak gumiban történt eddig. 😄


Így is nagyon jó.. félre értés ne essèk, sosem okozott nekem gondot gumit húzni.

De persze motoszkál a fejemben az, hogy gumi nèlkül is szabadon el tudjak így élvezni.. 🙄 Szóval izgat. 😄


27F

2021. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a kedvencem, csak kár hogy kevés lány szed tabit. :)
2021. jan. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
71%

Legjobb ha bennem elvez el, Nem mindig folyik ki

25 L

2021. jan. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

Én 27 éve élek rendszeres nemi életet, kizárólag komoly párkapcsolatban. Az első kapcsolatban pár hónapig használtam gumit. Azóta szerencsére mindig volt más megoldás, tabletta, pl a mostani páromnak hormonmentes spirál. Én nagyon szeretek " natúrban" benne lenni a punciban és bele is élvezni. Köszönet minden nőnek, aki ennek lehetőségét megadta!!

Óriási a különbség érzetre is, DE számomra lelkileg is sokat jelent a KÖZVETLEN kontaktus.

Sajnos a gumi nem mindenkinek jó, sokszor a nőknek sem... nem egy párom maga is azt mondta, hogy neki is sokkal jobb natúrban, ő maga ment nőgyógyászhoz pl gyógyszert íratni.

Nem tudom, de szerintem nem mindig, vagy gyorsan folyik ki, de van zsepi, betét esetleg zuhany... szóval nem volt ezzel gond. 47/ f

2021. jan. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%
Én még sosem engedtem szóval nem is izgat hogy bennem menjen el. Kicsit taszít is, nem csak azért mert terhes lehetek.
2021. jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
79%

Izgat a gondolat, de majd csak akkor lesz ilyen, ha már a babát tervezzük.

Én nem akarok hormonokat szedni, a spirállal meg nem egy ismerősöm járt nagyon rosszul.Férjem tud gumit húzni, ha pedig gumi nélkül akar elmenni, arcra, mellre stb. megy el.

N23

2021. jan. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
Ha van rá lehetőség, akkor csakis punciba. Szerencsére általában úgy is van. 47F
2021. jan. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem engedtem soha és nem is fogom. Nem izgat a gechi gondolata
2021. jan. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Gumival csináljuk, máshogy nem lehet nálam.:)
2021. jan. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!