Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lányok azért szeretnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok azért szeretnek lovagolni (lovakon) ,mert ahogy vágtat meg mozog alattuk az állat izgatja a vaginájukat?

Figyelt kérdés

2021. jan. 5. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem.. jaj de hülye vagy.

A lovaglás is egy sport, mint az összes többi.

2021. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%

Lovagoltam eleget életem során, de soha nem figyeltem még arra, hogy a nemiszervem éppen milyen stimulálásokat kaphat.

Magam nevében mondhatom, hogy én nem ezért szerettem lovagolni :)

2021. jan. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Nem, és még hülye is vagy. Biciklizni sem azért biciklizünk. Csak mondom mielőtt megkérdeznéd.
2021. jan. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
96%
És a pasik miért szeretnek?
2021. jan. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
93%
5# Mert menő kovbojok leszünk tőle!
2021. jan. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
A vaginát (ami ugye belül van.. ) nem tudom, hogy tudná izgatni a lovon vágtázás... Egyébként az igaz, hogy nagyon kellemes érzés, volt, aki azt mondta, majdnem olyan, mint egy orgazmus. Én inkább azt mondanám, olyan, mintha repülnél, ami csodálatos érzés, de nem szexuálisan.
2021. jan. 5. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
92%

Te vágod, hogy a 'vagina'= hüvely? 🤣 A nők többsége nem Ciccolina, vagyis a lóval nem a hüvelyünk kerül kapcsolatba.

Azt jobban el tudom képzelni, hogy a vulva kap ingereket, de az sem szexuális jellegű, hanem csak olyan ütődő-rázkódó valami, ami nagyon nem arra való, hogy begerjesszen.

2021. jan. 5. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne fogalmad a lovaglásról, ez eszedbe se jutna.
2021. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hülye perverz disznó
2021. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem
2022. nov. 6. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!