Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Igaz az , hogy ahogyan idősödi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az , hogy ahogyan idősödik az ember , úgy változik a testünk szaga is , ami befolyással lehet akár a szexuális életünkre is pl: kevésbé leszünk vonzóak ?

Figyelt kérdés
Már több alkalommal azt tapasztaltam , mikor idős emberrel beszélgettem , vagy csak mellette álltam , hogy igen szokatlan , s inkább kellemetlen szagokat árasztanak . Nem gondolnám , hogy nem tisztálkodnak , de még is , olyan savanyú , poshadt szagot éreztem rajtuk . Ez gondolom az öregedéssel , együtt járhat , és ha igen , akkor gondolom részben , ez az egyik kiváltó ok , amiért egyre ritkább az időseknél a szex . Ti mit gondoltok erről ?

2021. jan. 5. 19:50
 1/10 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
51%

Ez így van. Van az a tipikus vénember szag, amit beszívnak a bútorok és az egész lakás. Amúgy a kisbabáknak is van "baba" szaguk. Ez amolyan evolúciós szűrés hogy kivel nem érdemes szaporodni.


És a "szeretem a bőröd illatát" se a semmiből jön. Volt, aki jól nézett ki de nem bírtam az illatát és emiatt nem volt vonzó.

32/F

2021. jan. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
56%

Te hülye vagy, aki tisztálkodik és nincs valami különös betegsége annak nincs büdös szaga.

És azt is jobb ha tudod hogy a legerősebb, legintenzivebb szaga fiatal korban van mindenkinek.

Ahogy egyre kevesebb a hormon termelés úgy lesz szinte szagtalan az ember .

Én is magamról éreztem 18 évesen hogy borzasztó erős kan szagom volt.

Most már szinte nincs is.

Mondom ez csak akkor van ha nincs semmi rodhasztó betegsége vagy kórja.

2021. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Hát én láttam már sokvszagtalan, ápolt idősebb embert is, meg sok büdös, izzadt, dohos fiatalt is. Szerintem higiénia, életmód/étkezés kérdése ez, meg genetika. Amúgy fiatalabbaknál is sokszor megfigyelhető, hogy sokaknak megvan a maga sajátságos szaga, ami meg sokszor pl olyasmitől függ, cigiznek-e a házban, szellőztetnek-e rendesen, stb. Mert ha folyton büdös, dohos lakásban van, mindene beveszi a szagot. A bagósok, piások, hagymán élők kortól függetlenül büdösek annak pláne, aki nem él ilyesmivel. Két kezem összeteszem, ha néha találkozom olya emberrel, akin nem a pörölt vagy a lakás szagot érzem, hanem a frissen mosott ruhát és dezodort. És akkor még hol vannak a komolyabb dolgok, fogápolás, haj?!..
2021. jan. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

AZt amit előttem irtak, az inkább forditva lehet.

Hogy egy régi házban be van dohosodva a fal a bútor és minden és ezt átveheti az ember és a ruházata is és ettől lehet olyan szaga amilyen.

Az ember szagát valóban a hormon és az izzadság határozza meg.

2021. jan. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Az "öregszag" létező dolog.

A babaszag is.

Valaminek kell lennie a kettő között is, és változnia is kell.

Feromonok pedig léteznek, abban sincs semmi újdonság.

2021. jan. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Létezik. Szűzen más illatom volt (jó a szaglásom) mióta párom van, olyan szagom van mint neki. Ott lent is péló szagom van. Magamnak már nem annyira jön be ez a szag, de gondolom nem csak velem van így, hogy átveszem a párom illatát. Néha dohányzom akkor különösen jó illatom van, a dohány mindig is tetszett, ha iszom akkor dehidratált, kicsit izzadt szagom lesz, ha meg megfáztam, akkor poshadt, izzadt és kellemetlen beteg szag. Hosszútávon a zsíros kaják tudnak erre rátenni. A babáknak nem bírom a szagát, olyan anyatej, táp illatuk van, ami nekem hányingerkeltő (nem is szeretem, nem is akarok), az időseknek kellemes illatuk van, akikkel beszélgetek mind ápolt. Régi faillat vagy bútorápoló esetleg levendula szokott lenni. :))
2021. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezek szerint , akkor ezek a szagok a környezet szagából adódhat leginkább , vagy a tisztálkodás milyensége és az életmód , az elfogyasztott ételek , különböző betegségek- stb - ik határozhatják meg .
2021. jan. 5. 20:26
 8/10 anonim ***** válasza:
44%

Igen, igaz:

[link]

[link]

[link]

2021. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az ember szaga több mindenből tevődik össze.

Alapszag

Tartózkodási hely szaga (doh, szellőztetés, főzés, stb)

Higiéniás szint

Parfümök, öblítők illata

Dohányzás, alkoholfogyasztás, extra erős fűszerek, stb..

2021. jan. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%

Miért lettem lepontozva? Mert jó a szaglásom? Vagy miért?


6-os voltam. :(

2021. jan. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!