Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nagy csalódás számotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagy csalódás számotokra, ha egy kedves, jóképű, izmos pasi nem tud jól megdugni?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy pasi, aki minden szempontból jó lenne: izmos, jóképű, sármos, stb. Összejösztök vele, majd az ágyban derül ki, hogy kicsi a farka, nem áll fel neki, gyorstüzelő, vagy ilyesmi. Nagyom csalódottak vagytok ilyenkor, vagy kompenzál a többi jó tulajdonság? Tényleg csak kiváncsi vagyok erre. F

2021. jan. 5. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%
Egyáltalán nem lennék csalódott. Tudom jól hogy azért gyúr mert kompenzál.
2021. jan. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%
Nem baj ha tudja kompenzálni egy pár Deák Ferenccel
2021. jan. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

1

És akkor össze se jönnél ilyennel? Nem a gyúráson van a hangsúly.

2021. jan. 5. 23:15
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

#3 Nem nő valószínűleg. Itt divat utálni az izmos pasikat🤡

Egyébként nyilván zavarna, testalkattól független. Max aszex lányt nem.

2021. jan. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Majd ha összehoz a sors egy ilyen pasival, megírom, hogy csalódtam-e.
2021. jan. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem érdekelne. Nyalni tudjon, az a lényeg.
2021. jan. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
93%

#4-es nő vagyok képzeld. De ha már itt járunk divat az is, hogy ráfogod valamire, "nem annyi idős" és "nem olyan a neme mint írja" csak mert nem tetszik egy őszinte válasz...


Kérdező: Nem azt mondom, hogy össze se jönnék vele, csak azt, hogy egyáltalán nem lepődnék meg. (És cseppet sem bunkóságból írtam, de azonnal van aki (4es) annak vette.) Ebben semmi baj nincs. Mindenki kompenzál a maga módján. Aki szeplős alapozót használ, aki buta az kirakja mindenét, aki okos beöltözik, aki ducibb kiemeli a mellét (nem biztos hogy kirakja de kiemeli). Persze mindenhol vannak kivételek, de a maga módján mindenki kompenzál.


Na de a kérdésedre visszatérve: HA helyes, kedves, okos, rendes nem dobnám ki csak mert kicsi a farka. Ha tudja használni vagy nyelvével ujjával jól tudja kompenzálni akkor minden rendben lesz :D

2021. jan. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

Nekem volt dolgom egy ilyen sráccal, helyes volt, magas, sportos stb. Az ágyban viszont egy kretén, meg fel se állt rendesen, el se ment stb stb. valsze kicsi is volt, de azt így hogy nem állt fel rendesen nem tudom biztosan.

Lényeg a lényeg, én adtam volna neki még második esélyt, mert szerintem sokminden összeszokás kérdése, de ő annyira kínosan érezte magát a dolog után, hogy ő koptatott le. Hogy aztán pár havonta rákérdezzen nincs-e kedvem újrakezdeni...

2021. jan. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
Csalódás. Azonnal lapát.
2021. jan. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem meg a #2 #4 #9 volt pasi mert divat szidni azokat akik beismerik hogy kicsi a farkuk. 🤷
2021. jan. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!