Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Nagy csalódás számotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nagy csalódás számotokra, ha egy kedves, jóképű, izmos pasi nem tud jól megdugni?

Figyelt kérdés
Tehát adott egy pasi, aki minden szempontból jó lenne: izmos, jóképű, sármos, stb. Összejösztök vele, majd az ágyban derül ki, hogy kicsi a farka, nem áll fel neki, gyorstüzelő, vagy ilyesmi. Nagyom csalódottak vagytok ilyenkor, vagy kompenzál a többi jó tulajdonság? Tényleg csak kiváncsi vagyok erre. F

2021. jan. 5. 23:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Egyszer volt dolgom ilyen pasival.

Tényleg, szuperül viselkedett, izmos volt, szép arc, szép beszéd, de a farka kb. 9 cm volt, s olyan vastag, mint a hüvelykujjam. Nem azt mondom, hogy abszolút semmit nem éreztem belőle. Éreztem, hogy bent van, de annyi.

Habár, nem kellett lekoptassam, hála az égnek.

Beütött a korona, nekem lett másvalakim, lett neki is, s most jóba vagyunk, néhány havonta beszélünk, de nem feküdnék le vele. S igen, azért nem küzdöttem kicsit a dolgokért, mert habár volt köztünk kémia, a sz-r szexet nem tudom bevállalni...

2021. jan. 6. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
35%
#10 Nem kisfiam, itt a gyk-n a kis farok futtatása a menő. Aki nem áradozik a kis farokról, az már nem is nő hanem pasi, micsoda észjárás. Mindig megfogadom hogy nem kommentelek több pöcsméregetős kérdést, de aztán mindig újra és újra felhúzom magam az ilyen fogyatékos lúzereken, akik azt hiszik, hogy ezzel a nyomulással jobb lesz neki. Persze ha tényleg ettől lesz ma jobb napod akkor elnézést kérek, csináld nyugodtan. Szánalmas életed lehet. Sajnállak. De nem a kicsi farkad miatt, hanem a sötét fejed miatt.
2021. jan. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
#12 nem csak a kis farok futtatása menő itt, hanem az "elvileg" nagy farkaké is.
2021. jan. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Kicsit ki ábrándito lenne nekem
2021. jan. 6. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
#13 Azok trollok. Aki elhiszi, hogy itt bárkinek 22-24cm, annak úgy kell. De ha én nőként nemszeretni merészelem a kisfarkúakat, máris egy szar vagyok. Engem nem zavar ha valakinek kicsi. Csak nem érdekelnek. Titeket miért zavar hogy én így gondolkodom???
2021. jan. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
#15 engem egyáltalán nem zavar, biztos hogy van akiket igen. Mindenkinek megvan a saját igénye, amiből valószínű hogy nem enged.
2021. jan. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
55%
Ez egy kevésbé jó pasinál is csalódás lenne. Sőt, mindegy hogy hogy néz ki az illető, csalódás lenne.
2021. jan. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
Tuti kidobnám,nekem fontos az,hogy én is elmenjek nézhet ki akárhogy a pasi ha béna az ágyba 😃 gyorstűzelökből elég volt
2021. jan. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Csak gondolkoztam, milyen lehet, mikor majdnem szerelmesek vagytok már egy pasiba, és akkor jön egy ilyen kiábrándulás. Fordítva is hallottam ilyen eseteket (nekem nem volt), hogy gyönyörű, bombázó csaj mennyire semmilyen volt az ágyban, hiába a szépség.
2021. jan. 6. 11:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!