Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális "viselkedés" az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális "viselkedés" az ágyban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy barátnőm 16 éves, én pedig 18.

Előttem volt egy egy éves kapcsolata, ami által már nem szűz. Fél éve vagyunk együtt jelenleg, viszont eléggé furán viselkedik szerintem az ágyban.

Nem feküdtünk még le, leginkább csak orál van, ugyanakkor az úgy szokott zajlani, hogy levetkőztetem, csinálom neki, amíg el nem megy, aztán elkezd vissza öltözni. Ezután mégegyszer próbálom levetkőztetni, de a bugyi rajta marad, és csinálja nekem olyan 5-10 percig, utána pedig én fejezem be magamnak. Csókolózni szoktunk közben, meg néha magamra is húzom, hogy hátha beindul annyira, hogy több is legyen, de semmi siker. Nadrágon keresztül tettem már oda neki párszor, meg mozgatom rajta, (néha ő is) de valahogy meg sem említi, hogy szeretné, pedig mikor elkezdtünk pettingelni, mondtam neki, hogy beszéljünk előtte, ha tovább akarunk menni. Ezen kívül korábban már mondtam is neki, hogy én szeretném (az volt a válasz, hogy majd). Mikor először aludt nálunk, az anyukája külön beszélt velem előtte és az én anyukám előtt is, hogy "nehogy olyanokat csináljak a lányával".

Ezután jól esett volna, ha legalább barátnőm mondja, hogy ne hallgass rá, én akarom, vagy valami... Eddig vártam arra, hogy majd megy ez magától, meg nem kell megbeszélni sem, de kezdem elveszíteni a reményt. Nemrég volt itt ismét, tudta, hogy van gumi is, de semmi.

Ti mit gondoltok, ez így normális?



2021. jan. 6. 01:23
1 2 3 4 5
 11/48 StevenUp ***** válasza:
86%

ma 02:10

Bár minden nő olyan lenne mint te

2021. jan. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
61%
Haver ne hagyd, és írd le mi volt :P Kíváncsi lettem, kicsit fel is baszott xD
2021. jan. 6. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
73%
Kérdezd meg tőle, hogy miért nem akar tovább menni? És ne fogadj el kitérő választ, mellébeszélést. Addig ne hagyd békén,míg konkrétan nem mondja meg az okát. Szerintem eleget vártál rá, hogy most már ez le legyen tisztázva.
2021. jan. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
73%
Szeszélyea fiatal lány. Légy türelmes, de következetes is ha szükséges. Ne hagyd magad kihasználni. Nézd azt is neked mi a jó.
2021. jan. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem vele beszélsz erről? Értem én hogy eddig azt hitted nem kell kommunikálni... de ezzel csak magadat minősíted.
2021. jan. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
70%

Amúgy két eshetőség van:

Vagy hazudott és valójában szűz.

Vagy nem jössz be neki igazán.

Valószínűbb, hogy szűz, mert ha nem az lenne, akkor már rég megdugatta volna magát, nem birná ki hogy ennyi után ne..

De amúgy is nagyon fiatal még, lehet maga sem tudja mit akar.

2021. jan. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 A kérdező kommentje:

Hát igazából nagyon sokszor együtt aludni sem tudunk, mert az anyukája nem engedi. Az első 4 hónapban 2x aludtunk együtt.

Heti 2-3x átjön 2-3 órára, aztán legtöbbször ez van, és azt csináljuk amit ilyenkor tudunk.

2021. jan. 6. 07:52
 18/48 anonim ***** válasza:
43%
Na, akkor ez az előző barátjával is kb pont így mehetett.
2021. jan. 6. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem tuti hogy szűz...és még nem érett meg a komolyabb szexre. Ha van türelmed érdemes kivárni még egy- két hónapig, ha nem változik dobnám egy őszinte beszélgetés után.
2021. jan. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
43%
Az is lehet egy taktika, ha orál közben próbálod minél több ujjadat is használni. Ha tényleg szűz, akkor valószínű, hogy ezt nem fogja díjazni. Persze nem tuti módszer,hogy megtudd az igazat, mert lehet, szimplán csak nem szereti így, de hát próbálkozni kell. Csak így tudhatod meg amire kiváncsi vagy, ha próbálkozol amivel csak lehet .
2021. jan. 6. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!