Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés a különböző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés a különböző partnerek mérete? Nemek szerinti a kérdés.

Figyelt kérdés

Férfiak, fiúk, pasik etc.: tényleg érzitek első szex során, hogy a partner előttetek kisebb/nagyobb méretű pasival volt? Illetve milyen érzés, ha valaki tág? Élvezhető úgyis a szex?

Nők, hölgyek, lányok etc.: ha nagyobb méretű volt az előző partnerének érzitek, hogy a jelenlegi nem tud kielégíteni? Ha pedig kisebb, akkor van egy kis tágulás, meg fájdalom ugyanúgy, mint az elsőnél?



2021. jan. 6. 11:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%
Nekem vissza szukul eredeti allapotara aktus utan , így ha nagyobb a partnerem akkor tobb elojatek kell mindig hiaba szexeltunk elozo nap
2021. jan. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
Nekem 18 centi.. Ki akar benne lovagolni? 😁
2021. jan. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Én csak annyit tudok mondani amit megtapasztaltam.

Exemnek jóval nagyobb farkú pasijai voltak. Értsd, 16-18 centi és hosszú. Az enyém 12 cm de vastag. Mikor beleült azt mondta hogy "úristen, te leszel a férjem!" Persze ez nem így lett, de ennyit arról hogy "számít a méret" bizonyos értelemben igen, de a hüvely az összehúzódik. :)

2021. jan. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
Ahhoz képest, hogy ezt meg tudjam állapítani sok nővel voltam, és úgy vettem észre, hogy eléggé különböző típusú puncik vannak de egyáltalán nem lehet megállapítani rajtuk, hogy mekkora farkak voltak benne.
2021. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Férfiként írom: ez nem úgy működik, hogy egy lány dug egy vastag, nagy farokkal, és utána örökké úgymarad a puncija...
2021. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Kisfaszuak lepontozták a válaszom...
2021. jan. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem lehet érezni. A hüvely aktus után összehúzodik "eredeti" állapotába. Nem fogod tudni mekkora járt benne előtte. Plusz minden nő más. Van aki alapból szűk van aki alapból tágabb. Nem azért mert szét lett dugva meg mert tűzoltócsappal masztizik.:D

Szülés után sem marad úgy..pedig ott jóval nagyobbra tágul:) 23f

2021. jan. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 nem azért lettél lepontozva mert a válaszadóknak kicsi a farka, hanem mert paraszt vagy és k×rvara nem a kérdésre válaszoltál.
2021. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
14%
Szerintekek a tanáromat megtudnám dugni elég kover de nem számít nagyon szeret mindig szépen szól hozzám és egyedül él nincs senkije lenne esélyem titokban?
2021. jan. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hogy értitek, hogy sokfajta punci van? Mire gondoltok pontosan? Illetve férfiak milyen érzés egy tágabb nővel szexelni? Van, aki annyira tág, hogy alig éreztek valamit, vagy annyira szűk, hogy már szinte fáj nektek is?
2021. jan. 6. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!